Diskuze
Nejnovější příspěvky
Bude dostatek konzolí na vydání Grand Theft Auto VI? Prodejci se začínají strachovat
Bubici
Takhle velká hra bude mít určitě své mouchy. Otázka tak zní: v jakém vyjde stavu? Pokud se bude muset čekat třeba několik měsíců, tak to nebude s těmi prodeji tak horké. A ten...
Některé z nejpopulárnějších her na Steam Machine nepoběží. Nemůže za to hardware
Smaug
Za tuhle cenu je to spíš zajímavá hračka než cenově výhodná konzole. Za stejnou cenu nic podobně výkonného do takové krabičky neposkládáš, to je asi jediné plus.Steam Deck má...
Fyzická verze GTA VI s přibaleným diskem by mohla vyjít později. Wolverine ho slibuje na startu
Nikz
Uz jsem par stranek na sitich zablokoval, protoze fakt nejsem zvedavy na zpravy typu: "Breaking: GTA VI DLC road map leak" apod.
FILM Komisař Rex
Luky1987
Nič moc seriál Rex. Rakúske seriály nemusím, to je to isté, ako naše a české
Naděje na Destiny 3 umírá poslední? Bungie propustí minimálně 300 lidí
SlavicBes
1400 zameatnancov?? wtf? strasne vela