Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Da se to hrat i solo? Popripade muzete doporucit nejake podobne hezky spracovane a dobre stolni hry na solo hrani?
    • Karetni Pan Prstenu je pro solo hrani asi to nejlepsi, co muzes sehnat.
    • alladjex
      Descent 2ed si hraní s aplikací lidi hodně chválí. (Osobně jsem hrál jen klasicky s pánem jeskyně.) V srpnu by snad měla navíc vyjít k reedici české lokalizaci (nová kniha questů, ale taky vyšší cena) i komunitně počeštěná aplikace.

      Dungeos of Masmorra - mám zrovna doma, ale ještě jsem nehrál. Uváděný počet hráčů je 1-5. Základem je kompetitivní hra, ale pravidla obsahují i kooperativní variantu.

      Mice and Mystics - Sympatický dungeon crawl s myšma.

      Většina současných kooperativních her je už od jednoho hráče. Pokud figurky, tak se podívat například po dalších hrách od CMON. Napadá mě B-Sieged. Osobně mě single hraní nebaví a když už, tak sám hraju buď na počítači nebo maluju figurky k WH ;] Ale přeci jen jedna single player hra mě bavila a to tak, že moc. Robinson Crusoe: Dobrodružství na prokletém ostrově. Ještě mám v plánu jednu hru, kterou bych si rád zahrál v jednom a to je FireFly, ale to vázané na oblíbenost seriálu. *3*
    • Jedna z nej deskovke ciste jen pro jednoho hrace vysla nedavno a jmenuje se Comanchería, akorat byla v CR vyprodana skoro ihned (resp. tech 5 kousku). Neni to ale figurovka (nastesti), jsou tam hlavne zetonky :))
      • já bych chtel ale prave neco s figurkami a spíš ladené do fantasy rpg/prozkoumávání dungeonu a pod.
        • Muzes take zkusit kooperativni hry a hrat za vic postav. Nabizi se treba Andor, to by se ti mohlo libit, prinejmensim prostredim.
        • Descent: journey in the dark (second edition) - co se týče tohodle žánru ( deskový fantasy dungeon crawler), považuji v současnosti tuto hru za nejlepší. Lokalizováno do češtiny.

          https://www.fantasyobchod.cz/descent-vypravy-do-temnot?gclid=CKnEuJ-fstICFaky0wod_6AENQ

          Nebo i stařičký Talisman šel hrát v jednom hráči. Lokalizováno do češtiny.

          https://www.fantasyobchod.cz/talisman-deskova-hra?gclid=CLvhzIGgstICFXQz0wodR4AKyQ
        • diky všem za tipy, vygooglim si to a snad si neco vyberu
        • xxxy
          pripadne dungeon and dragons - su 4 a kazda trosku ina, daju sa aj kombinovat dokopy : Castle Ravenloft, Wrath of Ashardalon, Legend of Drizzt, Temple of Elemental Evil

          alebo Mansions of Madness 2nd edition - to vies tiez hrat solo za viac postav...
        • Mage Knight (i kdyz ten bude nesehnatelny)
        • Descent?
          • Descent madneska už asi 3 solo kampaně, hrajš za 2 hrdiny... ale je to trochu obkleštěny a potřebuješ si vytisknout pdfko s pravidlama a jak to hrat.
          • xxxy
            descent ale velmi obmedzene, vacsinou musi byt 1 pan jaskyne (keeper), sam s apkou je tusim novinka a iba mala cast z celeho descentu sa da hrat sam, co je skoda samozrejme (myslim ze je to tak, nechcem nikoho zavadzat)
  • Docela mne udivuje, že neexistuje digitální verze podobné deskové hry, ale tak, aby bylo zachováno vše "deskové". Prostě přehled nad herní plochou, nutnost brát figurky do "ruky" a ručně posunout na místo, házet kostkou a podobně. De facto simulace fyziky. Jako bonus by herní prostředí mohlo být decentně živé a postavy trochu interaktivní.
    • Jack1947
      No fuj deskovka na pc to by byl humus *11*
    • Tabletop Simulator ?
  • Jack1947
    Chybí verdikt ? Oh, nojo vlastně to není hra *1* teda je jen ne počítačová.
  • Neskutečná náhodička, zrovna včera jsme hráli s bandou poprvé :)
    Jinak hra dobrá, svižná, jednoduchá, krásnej artwork atd. Ale je tam podle mě minimálně jeden game-exploit, kterej to celý rozbije. Chce to si trochu upravit pravidla podle sebe a nastavit určitým věcem strop.
    • A to?
  • S deskovkami mám jeden velký problém... potřebujete kamarády, nemám kamarády
    • Nektere se daji hrat solo. Nebo se daji hrat s potomky. Me uz muj syn umi obcas v nekterych hrach pekne vydrtit, treba ve Star Realms.
    • Kamarády zas tak moc nepotřebuješ *15* Často se různě po ČR konají deskoherní akce, kde si s tebou někdo moc rád nějako deskovku zahraje. A třeba si tam nějaké ty kamarády nakonec najdeš *5*
      • zaty
        Přesně. Já na takové akci před 14 lety potkal svou stávající manželku :)
        • Koukám, že je přiložené i foto :)
    • Můžeš si je vymyslet.
      • A pokud nejseš uplně mimo tak nad nimi i pokaždé vyhraješ :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit