Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Deskovek máme s kamarády nahráno docela dost a pokud máme chuť zahrát si strategii tohoto typu vždycky radši sáhneme po Scythu než po Hře o trůny. Osobně bych Hru o Trůny asi neoznačoval jako jednou z nejlepších deskovek byť některé mechaniky nejsou špatné, tak úšpěšnost stojí spíš na popularitě serialu / knih.

  • Taky mi nepřijde tak skvělá. Je to taková x-ta variace na diplomacii. Je zábava, ale podle mě s dost nevyrovnanymi startovními pozicemi národů a dost dlouhou hrací dobou (ale to je hodně subjektivní) 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit