Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Derp_1337

    Škoda té videorecenze. Osobně preferuji psaný text, protože je to rychlejší než koukání na nějaké video.

    • tuco

      Hadam, ze ses vyjimka :) Rychlejsi mozna, ale je to low-effort, coz diky technologiim je trend dnesni doby. Hlavne malo namahy, protoze co je namaha, neni zabava. Asi tak nejak.

      • Derp_1337

        Tak to spíš platí pro osoby, co ještě nejsou výdělečně činné. Jako student jsem taky měl hromady času na sledování kdejakých blbinek. Teď mám mnohem více zájmů, koníčků a povinností (jako rodina, atd.) a už netrávím několik hodin denně čuměním videjka.


        Já bych řekl, že v současné době ve světě dospělých platí pravidlo, že čas jsou peníze.

        • tuco

          Muze to cas i setrit, jelikoz se u poslechu (audio kinhy, podcastu, atd.) da delat i neco jinyho, ale pravda mel jsem na mysli predevsim mladsi generaci, tedy deti. 

        • uher

          Taky si rád spíš něco přečtu, ale řek bych, že zrovna ty máš času dost. V četnosti komentářů se blížíš Veskoslavu v jeho nejlepších letech 😀

          • Derp_1337

            Hehe, koukání na videjka a psaní do diskuze je něco jiného 😀


            Je obrovskou výhodou, že při spuštění prohlížeče mi v panelech automaticky vyskočí 15 nejnavštěvovánějších stránek a hned vidím notifikaci, že někdo napsal odpověď na můj komentář.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit