Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zlí jazykové tvrdí, že W40k není letopočet, ale minimální počáteční investice.

    • Daver

      Je to reálně nejdražší wargaming aktualne na trhu. Cena už akorát není podpořena kvalitou ale spis korporatnim greedem.

    • Ale v librách.. 😆

      • Potan

        To už je fakt přehnaný a fousatý vtip - za 40k liber si jde už pořídit tolik warhammeru, že by člověk reálně nevěděl kam ho dát, natož co víc s ním. 🙂

        • Jevo83

          No zase uplne mimo to nie je... ja to mam len ako modelarsku zalubu a sem tam nieco namalujem ....napriklad Age of Sigmar, Stormcast Eternals armada, pokial by som ju chcel kompletnu, tak vratane farieb a modelov ma to vyjde cca na 3000 eur (= 75k CZK). 

          • Potan

            Ano, kompletní model range (a barev, což jistě k tomu patří :D ) Stormcastu může být 3000, což je skoro 40 000. Lehká matematika. :) Sice to není ani desetina té částky, ale tak co už - Risk byl spočítaný a nikdo neřekl, že jsem dobrý v matice. :D 

            • honcka

              Ono třeba Titan modely od forgeworldu vychází cca na 1500E/ks

            • Jevo83

              Jaj, ja som si doteraz myslel, ze Stormcasti su len jednou z asi 20 factions Sigmaru, ale asi som sa mylil..... :) A W40k ma tych modelov este podstatne viac... kebyze si zberatel a chces mat vsetky modely, tak zaplatis viac nez tych 40k....

            • já nepsal o librách. Nicméně mám SW Armádu a SW Xwing a tam už dohromady určitě zahučelo víc jak 40k

        • To byla samozřejmě nadsázka.. Kdo se v tom pohybuje, tak ví.. 

          Samozřejmě záleží na každém, kolik v tom utopí peněz. - ostatně jako u každého koníčku. 


          • honcka

            JJ, když si třeba odpustí jednu týdenní rodinnou lyžovačku v Krkonoších, tak za to jde postavit už velice solidní armáda :)

            • Pravda.. 😆

              Je to jen otázka priorit.. Každý pochopí, že nová armáda je potřeba a dovolená počká.. 😃

              • Potan

                Reakce na příspěvek:

                Dovolená je týdenní, ale modely jsou věčné! 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit