Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MickTheMage

    Akurat som nedavno kdesi na reddite konstatoval, ze viac vyrabam lore a homebrew ako hram :D Ale, zas ked to cloveka bavi, tak preco nie :) Aku tuto napriklad vesela Prava a Leva ruka Cisare ;)

  • Sgt_Buckminster

    Doprkvančic, to jsem totiž přesně potřeboval vědět, že se do toho koníčku dá vlízt i bez zastavení rodinnýho stříbra a tonutí v plastu. Fakt díky moc 🙄

    • honcka

      Dá úplně v pohodě i plná 1000pt 40k armáda jde postavit za cenu levného lyžařského vybavení a zabere místa míň než přeskáče. 😎

      • Sgt_Buckminster

        Myslim, že na me líp působí i to měřítko. Podobne jako me bavi xcom, ale nebere me total war; libi se mi koncept tech sarvatek v mensim měřítku 

  • honcka

    Možná cesta vede přes KillTeam, ale pokud bych chtěl to pak povyšovat na plný 40k, tak bych nešel přes Shadowvaults bedna stojí cca 4000 a imho největší hodnotu má v tom ten terén, ale interier bude celkem nepoužitelnej v klasickým, tj v KillTeamu k budoucímu hraní 40k bych doporučil max ten Starter, s velkých Octarius. Nebo případně za stejný peníze jako ten velký box jde pořídit Elite Starter klasického 40k a pak ke každé straně 10 členný squad. Rozhodoval bych se nakonec podle toho, jestli chci Astra Militarium a Orky nebo Astartes a Nekrony

    • ales.smutny

      Necroni jsou pro ten přechod celkem nicmoc, určitě nic, na čem by se dalo stavět. Naopak Kasrkini v tom samém starteru jsou top notch :)

  • Ja osobne mam radsi mix combat patrolu a par homebrew pravidel inspirovanych ze starsich edic pro mensi skirmish a roleplay, doma mam Necrony a Marinaky tak hraju ze sourozncami na Trazyna a Blood Raveny XD

  • Potan

    "Warhammer 40,000 z dílny Games Workshop je nejprodávanější a velmi pravděpodobně i nejoblíbenější válečná hra s miniaturami," - Je k tomu nějaký source? Když se naposled to někdo snažil nějak kvantifikovat tak 1-2 roky před covidem, tak to vycházelo, že v USA jsou nejpopulárnější Star Wars wargames od FFG a v Británii historický wargaming. Tak by mě zajímalo, jestli to má nějaký zdroj, či prostě "věř mi kámo" názor. :) 

    • Daver

      Tak, pro pravdivost informace stačilo jen doplnit: "V kontinentální evropě" (které tedy sami o sobě nejsou největší trh :D )

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit