Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Potan

    Když nic, alespon tahle recenze byla zábavná :)

  • Stačí zadat do googlu: "Adapted Fantasy Dungeon getdare". Někdo to napsal zadarmo, je to krátký, ale očividně mnohem lepší než tento výplod. Když už tak pořádně.

  • Naprosto genitálně popsáno. Nemám už ani tak zájem si to zahrát, ale zahrát si tebe ve tvé kůži při takto chrabrém průzkumu, to ano!

  • ElderMaster

    Knights of Xentar zlatá klasika

    • Ty bylo celkem slušné RPG s neslušnou příběhovou omáčkou, tady je to zdá se celé blbé.

  • Jako... já nechci přešvihnout fanboyotvství přes míru, ale takhle dobrou recenzi jsem už chvíli nečetl, dík.

    A chci další bádání v těchhle vodách! Na úspěch moc nevěřím (ještě tak PBtA mají nějaké pohyby, které se mírně prolínají se stmívačkou před explicitní scénou), ale ty texty bych si moc chtěl přečíst.

    • Sgt_Buckminster

      Tak tak, nejblíž, co jsem se kdy k eroRPG dostal, byly sex moves v Apocalypse World nebo v Thirsty Sword Lesbians. Při letmým výzkumu na mě nejčastěji vyskakovaly RPG s LGBT motivama (Place to fuck each other nebi Together We Write Private Cathedrals, ktery teda není ero, ale ta premisa mi přijde strašně krásná). Volání po bádání registruju, ač se sám bojim, kam me zavede 🤭

      • Jo, na Apocalypse world jsem myslel. TWWPC vypadá na pohled hodně zajímavě... tak doufám, že žena má ráda psaní dopisů :-)

        Na průzkum se těším!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit