Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sales 2011 - XBOX prvni, pak PS3 a posledni Wii

    Tak jsou venku cisla, a jak jsem pred pul rokem v jedne diskuzi zde na webu predpokladal, XBOX koncem roku predehnal PS3ku i Wiicko. XBOX ~14.9 mil, PS3 ~14.1 mil a Wii ~10.3 mil.
  • Ringwraith
    A jak?
  • RavenHolm
    http://games.tiscali.cz/download/vyslo-demo-jagged-alliance-back-in-action-vyzkousite-ho-58356
  • JA: Back in Action

    Zdravím, jen chci upozornit, že vyšlo demo http://www.fileplanet.com/224581/220000/fileinfo/Jagged-Alliance:-Back-In-Action , je tam jedna lokace v bažnách poblíž Orty. Kdo chce, může vyzkoušet.
  • Jimei
    Natřel ti to Jindra.... neskutečné...
  • ucho
    překlep, mělo být Sideway: http://store.steampowered.com/app/200190/
    a už je to i na PC
  • Vděčný otec Julian Hill chce 13. dubna uskutečnit 24 hodinový sólo SingStar maratón. Výtěžek...

    Sideways....Only on the Playstation Store ROFL ...
    Tenhle bundle bude zajímavej ...
  • O úvodní znělku Dragon’s Dogma se postarala populární japonská hard rocková kapela B’z. Poslechnout...

    Proc si japonci pro sebe vzdycky vytvori epictejsi trailery?
  • vlastik.plaminek

    Nové screeny z chystaného remaku prvního levelu hry Quake do hry Crysis 2.

    Vypadá to hezky, ale chce to přeskinovat zbraně. Nechci supermoderní samopal, ale klasický nail gun a krabice s logem Nine Inch Nails
  • Cahir
    Jindra žádnou logikou neoplývá...
  • Deus Ex na Art of the Title!

    http://www.artofthetitle.com/2012/01/30/deus-ex-human-revolution/
  • Thorgall
    http://www.uloz.to/10167957/hl2-completecz-rar - odzkoušeno a funkční na aktuální originální kopie na steamu. Odkaz jsem našel v jedné z diskuzí na extrahardware. Díky patří člověku, co původní češtiny upravil pro aktualizované verze na steamu.
  • Fanouškem vytvořený trailer na fiktivní Wii U hru The Legend of Zelda: The Lost Oracle.

    Ano mě čeština normálně funguje. Asi před mesícem sem ji někomu odsud nahrával na uloz.to, tak ji tam zkus dohledat. Je to i pro obě epizody. Taky mi žádná nefungovala, tuhle mi poslal jeden dobrák z jiného fóra a te jediná mi funguje.
  • To že tam je spoustu mmo a online fps to je pravda.
    A nejlepší herní platforma? Nic proti, ale nic takovýho neexistuje páč každá vyniká v něčem jinym .
  • posila
    Podle tvoji logiky je nejlepsi herni platforma iPhone/iPod, protoze pro tato zarizeni vyjde letos nejmin 10 000 exkluzivnich her :)
  • Ringwraith
    Njn, tak co čekáš na Wii/U? Exkluzivky jsou buď Nintedo, niche, nebo waggle. A většina věcí pro to stejně ještě není oznámená, jelikož jsme v době, kdy Wii umírá a WiiU ještě nní na scéně.

    Xbox 360 byl vždycky extrémně slabej v exkluzivkách. V podstatě tam je jedna FPS, jedna TPS a jedný závody. A pak pár niche věcí.

    A jo PC je pořád nejlepší pro strategie, FPS a MMO. A co jako? Myslíš, že lidi na světě hrajou jen to? Proč by někdo nemohl hrát na obojím... ale pokud se rád sebeomezuješ, tak prosím.
  • jindra.veliky
    se koukni na tituly u xboxu a wii *15* pravda boli co? PC je porad nejlepsi herni platforma *14* *14* *15* *3* *5*
  • Ringwraith
    Hmm, to bude tím, že půlka věcí je tam buď MMO nebo indie.
  • jindra.veliky

    Podívejte se na seznam multiplatformních a platformně exkluzivních her vycházejících v tomto...

    tech exkluzivit u pc je nejak hodne na to ze se delaj pc hry jen z nostalgie *15* *15* *15* *15*
  • Chcete vědět více o pokračování Half-Life? Pošlete o tom Valve nenásilný signál tím, že...

    Cau , ma z vas nekdo fungujici cestinu do HL 2 ? Vcera sem si nainstaloval HL 2 ale zadnou cz ktera by fungovala jsem nenasel. Díky za odpovědi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit