-
Sales 2011 - XBOX prvni, pak PS3 a posledni Wii
Tak jsou venku cisla, a jak jsem pred pul rokem v jedne diskuzi zde na webu predpokladal, XBOX koncem roku predehnal PS3ku i Wiicko. XBOX ~14.9 mil, PS3 ~14.1 mil a Wii ~10.3 mil. -
A jak?
-
http://games.tiscali.cz/download/vyslo-demo-jagged-alliance-back-in-action-vyzkousite-ho-58356
-
JA: Back in Action
Zdravím, jen chci upozornit, že vyšlo demo http://www.fileplanet.com/224581/220000/fileinfo/Jagged-Alliance:-Back-In-Action , je tam jedna lokace v bažnách poblíž Orty. Kdo chce, může vyzkoušet. -
Natřel ti to Jindra.... neskutečné...
-
překlep, mělo být Sideway: http://store.steampowered.com/app/200190/
a už je to i na PC -
Vděčný otec Julian Hill chce 13. dubna uskutečnit 24 hodinový sólo SingStar maratón. Výtěžek...
Sideways....Only on the Playstation Store ROFL ...
Tenhle bundle bude zajímavej ... -
O úvodní znělku Dragon’s Dogma se postarala populární japonská hard rocková kapela B’z. Poslechnout...
Proc si japonci pro sebe vzdycky vytvori epictejsi trailery? -
Nové screeny z chystaného remaku prvního levelu hry Quake do hry Crysis 2.
Vypadá to hezky, ale chce to přeskinovat zbraně. Nechci supermoderní samopal, ale klasický nail gun a krabice s logem Nine Inch Nails -
Jindra žádnou logikou neoplývá...
-
Deus Ex na Art of the Title!
http://www.artofthetitle.com/2012/01/30/deus-ex-human-revolution/ -
http://www.uloz.to/10167957/hl2-completecz-rar - odzkoušeno a funkční na aktuální originální kopie na steamu. Odkaz jsem našel v jedné z diskuzí na extrahardware. Díky patří člověku, co původní češtiny upravil pro aktualizované verze na steamu.
-
Fanouškem vytvořený trailer na fiktivní Wii U hru The Legend of Zelda: The Lost Oracle.
Ano mě čeština normálně funguje. Asi před mesícem sem ji někomu odsud nahrával na uloz.to, tak ji tam zkus dohledat. Je to i pro obě epizody. Taky mi žádná nefungovala, tuhle mi poslal jeden dobrák z jiného fóra a te jediná mi funguje. -
To že tam je spoustu mmo a online fps to je pravda.
A nejlepší herní platforma? Nic proti, ale nic takovýho neexistuje páč každá vyniká v něčem jinym . -
Podle tvoji logiky je nejlepsi herni platforma iPhone/iPod, protoze pro tato zarizeni vyjde letos nejmin 10 000 exkluzivnich her :)
-
Njn, tak co čekáš na Wii/U? Exkluzivky jsou buď Nintedo, niche, nebo waggle. A většina věcí pro to stejně ještě není oznámená, jelikož jsme v době, kdy Wii umírá a WiiU ještě nní na scéně.
Xbox 360 byl vždycky extrémně slabej v exkluzivkách. V podstatě tam je jedna FPS, jedna TPS a jedný závody. A pak pár niche věcí.
A jo PC je pořád nejlepší pro strategie, FPS a MMO. A co jako? Myslíš, že lidi na světě hrajou jen to? Proč by někdo nemohl hrát na obojím... ale pokud se rád sebeomezuješ, tak prosím. -
se koukni na tituly u xboxu a wii *15* pravda boli co? PC je porad nejlepsi herni platforma *14* *14* *15* *3* *5*
-
Hmm, to bude tím, že půlka věcí je tam buď MMO nebo indie.
-
Podívejte se na seznam multiplatformních a platformně exkluzivních her vycházejících v tomto...
tech exkluzivit u pc je nejak hodne na to ze se delaj pc hry jen z nostalgie *15* *15* *15* *15* -
Chcete vědět více o pokračování Half-Life? Pošlete o tom Valve nenásilný signál tím, že...
Cau , ma z vas nekdo fungujici cestinu do HL 2 ? Vcera sem si nainstaloval HL 2 ale zadnou cz ktera by fungovala jsem nenasel. Díky za odpovědi.