Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Swen Vincke (Larian Studios): „V herním průmyslu bych nebyl, kdybych v mládí neupirátil několik...

    Swen nad věcmi očividně přemýšlí :)
  • braveman
    Může být...
  • Pokud chcete v Battlefield 3 nechat zmizet HUD, otevřete konzoli (klávesa ~) a napište "ui.drawenable...

    chcete medaily?
  • ucho
    tak zdá se, že na pár let jsou finančně za vodou. téma ke zpracování to ale není vůbec jednoduché a s komerčním úspěchem si jistý moc nejsem (každopádně jsem člověk přející, takže když to dobře dopadne, jen dobře a přeju jim to :) )
  • BelaJBB

    Omyl

    Zásadné porovnávacie kritérium je porovnanie s predchádzajúcim dielom, teda FlatOut 2. Prečo ten pán sem ťahá inú hru odlišného žánru ? Takúto barličku potrebuje iba hra, s ktorou je komunita nespokojná.
  • "na jaře 2015" , to je snad dost času, aby to dotáhnul ke svý představě
  • posila
    Diky.
    Jeste me tam zaujalo "Již podle tohoto termínu je jasné, že hra bude uvedena na připravovaných, ale doposud neohlášených platformách PlayStation 4 a Xbox 4000".
  • Copak kutí Vávra?!

    Manželka miliardáře Zdeňka Bakaly, Michaela Maláčová, investuje do vývoje počítačových her. Spolu s renomovanými počítačovými tvůrci, kteří stojí za komerčně úspěšnými tituly jako Mafia nebo Operace Flashpoint, vytvořila nový vývojářský tým Warhorse Studios. Ten nyní pracuje na nové hře s námětem husitských válek.

    http://zpravy.e15.cz/byznys/technologie-a-media/bakalovi-expanduji-do-pocitacovych-her-zacnou-s-husity-730415
  • MrSanta
    Já si právě, po zkušenostech z loňska, pevně stanovil priority a rozhodnul se, že koupím akorát The Last Remnant (když bude do 10 €) a Deus Ex: Human Revolution (rovněž pouze do 10 €). Peníze by až takový problém nebyly, ale čas na hraní prostě nemám. Těch pecek, které je nutno zahrát už mám nyní víc než dost. Ještě jsem váhal u Fallout: New Vegas, ale nakonec jsem se rozhodnul počkat. Kokupím až bude ta ultimátní edice se všemi DLC.
    I kdybych nic nekupoval, tak nouze o hry nebude minimálně 3 roky. A navíc mě baví SW:TOR, takže mám vystaráno.
  • http://www.youtube.com/watch?v=DqKHGMQGP8Y
  • saakryš byl jsi rychlejší, tak se ti omlouvám *1*
  • to už vim taky *7*
  • Jeden o voze a druhý o koze....řeč je o FLATOUT, ne fallou *4*
  • Sorry, neumim číst. Ale i tak :D http://www.metacritic.com/game/pc/flatout-3-chaos-destruction má 5.2, takže většině :D
  • http://www.metacritic.com/game/pc/fallout-3 no a nelíbí snad??
  • Team 6: „Flatout 3 nevyšla ve fázi beta (zkuste si Modern Warfare 3), moc nestojí a větině lidí...

    'Většině se líbí' - jo jasně, mrkněte na Metacritic.
  • rancor1223

    Scany osmistránkového preview Mass Effect 3 z magazínu Gamer.

    Přijde mi že v EA jim řekli, že poskytnou exkluzivní obrázky a info, výměnou za pozitivní preview. Přijde mi totiž až příliš pozitivní. Zvlášť vychvalování co-opu je podezdřelé, protože z toho co jsem slyšel (nebo jsem to četl tady? *1*) není až tak úžasný jak píší.
  • hmm hlavne ze me daj valve kupony kdyz hry od nich mam. fakt skvele vymysleny. 14 uhly v trapu za jejich kupony zrovna a vic toho nestihnu
  • SEGA oficiálně oznámila Sonic the Hedgehog 4 Episode II. Vyjde letos, a to na XBLA, PSN, Android,...

    Gejové jedni... a na WiiWare to nevydají. Jak to člověk má potom emulovat...
  • Tohle je válka! Přidáte se na stranu Sithského Score či Jediského Levelu? Rozhodněte svým hlasem...

    No ja jsem rozhodne pro Score - nizsi cena a nemusim ho shanet po vsech certech jako Level. Score totiz prodavaji za rohem v trafice zatimco Level uz tak dva roky nikoliv.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit