Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MrSanta
    Naštěstí většinu her, které mě na GOGu hodně lákají už mám, takže další přírůstky se snad konat nebudou. Proč snad? Protože už teď se potýkám s akutním nedostatkem herního času. V tomto směru mě děsí Steam a jeho vánoční prodej. Tam mám pěkných pár her vyhlídnutých. Snad se mi podaří aspoň trochu odolat...
  • Dik.

    Skoda, ze vsichni hledi na procento piratsvi (5-25%) misto srovnani jak dobre se hry prodavaji oproti konkurencnim platformam. % piratstvi je v podstate uplne irelevantni - daleko dulezitejsi je prece odhad kolik se ceho proda vuci konkurencni platforme, ne kolik ceho nekdo ukradne vuci konkurencni platforme.

    Jo, to je vlastne fakt, ze her se na DS prodalo rocne zhruba o 15% (40.76 vs 35.44 na rok/zarizeni) vice (relativne k poctu prodanych konzoli), ale vuci ostatnim je na tom podstatne lepe. Navic je nutne zapocitat, ze Nintendo melo na poli mobilnich konzolich v te dobe mnohem lepsi jmeno... Takze ten rozdil neni nejak vyrazne vyssi.
  • Vzhledem k tomu, ze jejich digitalni distribuce ma byt (konecne) levnejsi nez hry v kamennych obchodech, je to celkem pochopitelny krok. Kdyz si velke mnozstvi hracu stahne hry z PSN na prenosnou kartu, proc z teto take neco nevytezit. Jenom nechapu, proc tento novy system. Nemohli pouzit treba osvedcenou memory stick?
  • ucho

    GOG

    GOG už prozradil své vánoční slevy na následující týdny a nevypadá to špatně...
  • Sony se chce pokusit s novými paměťovými kartami pro PSV zamezit pirátství. Podaří se mu to?

    Takže Sony (ne)chce vydělávat na hrách ale na paměťových kartach.
  • Tady je par clanku, ktere o tom mluvi. Jinak ... DS se prodava o moc lepe nez PSP. Mrkni na Wiki kde maji cisla ze zari 2011.

    Tady je jen par clanku na tema PSP piratstvi. A je pravdou, ze mezi modderskou komunitou se o PSP hovori jako o nejstadneji prolomitelne konzoli.
    http://www.joystiq.com/2008/03/09/ridiculous-psp-piracy-numbers/
    http://www.gamasutra.com/php-bin/news_index.php?story=23301
    http://kotaku.com/5221988/sony-psp-piracy-levels-are-sickening
    http://www.1up.com/news/sony-believes-piracy-psp-biggest
    http://www.industrygamers.com/news/psp-to-see-big-big-titles-this-year-promises-sony/
  • Piratstvi ze zabilo PSP? Jak jsi na to prisel (vazne by me to zajimalo). Her na PSP se rocne prodalo vice nez na ostatni mobilni konzole a dokonce se prodeje her daly srovnat s prvnim Xboxem. A kdyz by to bylo s piratsvim tak spatne, tak by jej Sony pravidelne neupdatovalo, ne (nebo mozna prave proto *3*)?
    Aspon podle prodeju her mi prijde, ze se PSP darilo velice dobre, ale nijak zvlast jsem se o nej drive nezajimal, takze clanky o pirateni mi mohly uniknout...
  • Stardock se chystá na Steamu vydat Galactic Civilizations II Ultimate Edition, jenž bude obsahovat...

    Jste tři dny pozadu *1*
  • To samosebou neni pravda. Jen na konzolich se to hur dela, protoze vetsinou musis udelat neco fyzickeho s konzoli, jako flashnout ji nebo downgradovat firmware. Takove piratstvi treba naprosto zabilo puvodni PSP.
  • Sony se chce pokusit s novými paměťovými kartami pro PSV zamezit pirátství. Podaří se mu to?

    A ja myslel,ze se pirati pouze na pc.Nebo alespon tak nam to strejdove v EA,UBI,Activision a spol. prezentuji.
  • hodinku to trvalo, nez si toho nekdo vsiml ... no, alespon ze to bleskar opravil.
  • Nintendo se chce pokusit s novými paměťovými kartami pro PSV zamezit pirátství. Podaří se mu...

    mam byt vesticou?
    nie :)
  • To je moda. V USA frci japonska kultura (je to poznat, kdyz se kouknes treba na jejich animovane serialy), takze si pravdepodobne zaplatili DA ve stylu CGI anime. Druhy mozny duvod je, ze Japonsti hraci proste DA kupovali vic, jak sam rikas.
  • Film na motivy Dragon Age s podtitulem Blood Mage Crusade vyjde 11. února. Zhlédněte první trailer.

    oki, cgi anime :) uz si to zapamatam, ale preco vychodny vplyv v usa rpg? hoci DA vyzeralo strasne anime..
  • MidnighT91
    Hoďte sem nějakou novinku o téhle hře http://www.youtube.com/watch?v=iABxhj0ExA0 vypadá dost dobře ... Fanoušky portalu by mohla zaujmout...
  • Eh ... tak manga to neni. Manga je, naprosto volne prelozeno, neco jako zapadni komiks, tedy *neanimovane* dilo. Tohle je CGI anime, a to jeste dost spatne, alespon co se tyce grafiky. V porovnani treba s advent children ... no nic moc.
  • Nintendo se chce pokusit s novými paměťovými kartami pro PSV zamezit pirátství. Podaří se mu...

    Nintendo? NINTENDO?!?! Snad Sony, ne? Jestli i bleskovky uz jdou do trolleni, tak to mne zastrel.
  • Film na motivy Dragon Age s podtitulem Blood Mage Crusade vyjde 11. února. Zhlédněte první trailer.

    manga... mozno maju cisla predajnosti a 80% ludi co si to kupilo je z japonska :)
  • Odulin

    Zítra vyjde nový (2GB) patch pro Battlefield 3. Podívejte se, co od něho můžete očekávat.

    IRNV a baterky upraveny...výborně.
  • Trol.internetovy

    Markus "Notch" Persson má v Team Fortress 2 vlastní hlavu.

    Asi potřeboval novou, tu původní nechal v jedné nejmenované jeskyni plné diamantů v Minecraftu. *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit