Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • eDwin

    crimson se pro mě osobně stal best hrou této generace, má to všechno co jsem si vždy od hry přál, explorace bez vodítka, super souboják, úžasná grafika a nejvíc miluju to tempo, nikdo tě nikam nežene a do ničeho nenutí. O dobrodružství se dá zakopnout za každým pixelem a udržet lajnu je občas na palici. Pro mě GOTY jak vyšitá.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit