Přejít na výpis diskuzí
Fyzická verze GTA VI s přibaleným diskem by mohla vyjít později. Wolverine ho slibuje na startu
26.6.2026 | Ondřej Partl
2 příspěvky
-
Prosím, ať už to konečně vyjde a nejsou tu o tom 3 zprávy denně 😀.
[Od Vice City série úplně mimo mě. Konec důležitého hlášení, adresu na klíčenku pošlu záhy.
-
-
Uz jsem par stranek na sitich zablokoval, protoze fakt nejsem zvedavy na zpravy typu: "Breaking: GTA VI DLC road map leak" apod.
-