Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proky

    90 eur bude blbost. Očekávám miliardové výdělky v online módu. Tak by se mohli uskromnit na základní edici a dát klasických 60e, ale to bych od nich chtěl asi hodně :D

  • Je téměř jisté že cena základní edice bude 90 eur. Možná i více. 

    Rozhodně to nebude herní ani popkulturní milník. 

    Hlavně jak to pojede na konzolích které nedosahují ani poloviny výkonu hig end PC. Na 30 FPS a bez DLLS.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit