Některé z nejpopulárnějších her na Steam Machine nepoběží. Nemůže za to hardware
-
Mozno je to predrazene a nedokonale, je to krok v evolucii a ja si tuto verziu isto nekupim.
Ale byt Microsoftom tak som dosr…ty za usami, lebo gaming je to, co drzi masu home userov na Windowsoch
A ked to raz skonci a prejdu na ine systemy, zacnu to vyzadovat aj v praci a pochovaju tym enterprise klientelu
-
-
Microsoftu jsou ale Windows úplně ukradený. Už skoro 15 let to není jejich klíčový produkt - proto ten OS dle toho (ne) vypadá. Microsoft by možná byl i rád, kdyby v Enterprise Windows vymizely. Fakt, že ten stejný OS (resp. s minimem změn, abychom byli fér) se používá v korporátu i na herních PC jim ve skutečnosti neuvěřitelně škodí, přidělává práci a hlavně obrovské náklady. Ideálně by potřebovali Xbox OS pro hráče, Windows Legacy pro výrobní podniky a firmy závislé na archaických aplikacích a Windows 365, které by mohly být moderní, s důrazem na bezpečnost ve výchozím nastavení a zapadaly do jejich produktů, na kterých skutečně vydělávají. A klidně by ty systémy spolu mohly být (logicky asi jen částečně) kompatibilní. Neztratily by z trhu nic, každý tým by se věnoval své větvi OS a neotravoval ostatní kravinami, co je nezajímají. Teď patlají jeden univerzální OS pro všechny, což dnes fakt už nestačí. Ty Xbox aplikace mně na Enterprise strojích jsou totiž "boží" (jo, jdou odebrat politikou/nastavením Intune, ale jednak tam nemají co dělat a neustále je nutné hlídat, že se nevrací).
-
Kdyby linux pretahnul vyvojare, tak uplne zive vidim, jak v budoucnosti budou uzivatele hrat hry na windows pres proton spustenej ve wsl (meme obrazek s cernochem s gestem "jsem to ale kulisak"). O_o
-
-
Mozno by im nezaskodilo aby 10-20 rokov boli underground, zoceluje to charakter😎
-
-