Přejít na výpis diskuzí
Předobjednávky na GTA VI běží. Nejlepší zážitek slibuje PlayStation
25.6.2026 | Ondřej Partl
3 příspěvky
-
Počkám si rok, rok a půl a pak to koupím na PC..
Hra bude tak akorát odladěná a na těch kalkulačkách, co si říká aktuální generace konzolí, si těch 30 fps můžou strčit za klobouk..
-
užij si to v 120fps na youtube :D
-
Jen úplně extrémní drobnost ad "Obě společnosti díky blízkému partnerství tvrdí"
Tvrdí to jen Sony, Rockstar games nic takovýho neříká :D (a ani to z původní zprávy neni o PS5 Pro, ale spíš o funkcích PS jako takovejch).