Přejít na výpis diskuzí
Účastním se prvního česko-slovenského turnaje v Heroes of Might and Magic: Olden Era
25.6.2026 | Jakub Malchárek
2 příspěvky
-
Hele, je z toho i ten dobrý článek, hodně štěstí ve druhém kole :)
-
Díky za zábavné čtení. Držím palce.