Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To by mohl říct každý. Já na žádné proroctví nevěřím. Nikdy jsem si nebyla nechat vyvěštit budoucnost z karet nebo něčeho podobného. Co se má stát se stane a já to nechci vědět dopředu. S přítelem si budoucnost plánujeme, už máme naplánovanou letní dovolenou pod stanem , tak alespoň do léta doufám, že se žádná katastrofa nestane :-D .

    • Paní Karolajn má "recht", různí ti "předpovídači budoucnosti" a "poutníci časem" jsou nejspíše podvodníci...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit