Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tomasperny

    No jako já se už fakt docela těším, až školní rozhlas letos prostě zazvoní naposledy a budou prázdniny. Protože nemáme v učebnách klimatizace, tak je to občas docela peklo a já se přiznám, že už mi při výkladech docela selhává hlas a hlavně se to podepisuje i na mojí psychice a vztahu ke studentům

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit