Přejít na výpis diskuzí
Je vám horko? Skutečné peklo se rozhoří v neděli
26.6.2026 | Radek Chlup
1 příspěvek
-
No jako já se už fakt docela těším, až školní rozhlas letos prostě zazvoní naposledy a budou prázdniny. Protože nemáme v učebnách klimatizace, tak je to občas docela peklo a já se přiznám, že už mi při výkladech docela selhává hlas a hlavně se to podepisuje i na mojí psychice a vztahu ke studentům