Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tomasperny

    To by se mi taky takhle líbilo, kdyby někdo zjistil, že mám doma vlastně bohatství. Prodával jsem teď nějaké knihy a je pravda, že výkup knih mi nic takového nepotvrdil. Naopak jsem podle těch cen měl pocit, že mám doma spíš šmíru. Ale ono to tak je, knihy ztrácejí rychle na hodnotě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit