Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tomasperny

    Vlastně mě tohle jako nikdy nebralo ani vizuálně. A navíc je to celé plast. Ne že bych byl nějaký fanda, ale vratné kelímky mi v tomhle ohledu přijdou mnohem efektivnější. Třeba tak, jak to dělá costa. A dá se to vrátit kdekoliv. Takže v tomhle ohledu jako bubble tea byl fakt velký přešlap s ještě k tomu fakt hloupým materiálem

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit