Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rádiovou komunikaci používá lidstvo něco přes sto let, přičemž dnešní kmitočty a způsoby rádiového přenosu jsou úplně jiné než před pár desetiletími a byly by tehdejší technikou nezachytitelné. Přijde mi poněkud naivní snažit se zachytit signály v nám pochopitelné podobě od civilizací, které mohou být tisíce let před námi. Pokud existují, vysílají možná úplně jinak, než si dovedeme představit (a než umíme zachytit).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit