Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tomasperny

    Mně se to vlastně docela líbí. Jako ale využít to asi nepůjde. Na druhou stranu, jak říkají nová pravidla pro snížení textilního a potravinového odpadu mi tak nějak naznačují hlavně to, že je to především o lidech. Pokud budeme prostě fungovat odpovědně vůči přírodě atd., tak nebudou potřeba žádné malé bakterie.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit