Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tomasperny

    Málo zeleně, málo zeleně, málo zeleně. Říkám to pořád. Teď jsem rád, že jsem na vesnici. A taky to, že jsme na jaře udělali přetěsnění oken pro rodinné domy. Ráno zalígrujeme dům, je tam chládek a ten tam taky zůstane. A teplo si navíc zůstane hezky pěkně venku, kam patří.

  • "Vzorce jako La Niña, při nichž jsou teploty mořské hladiny v určitých oblastech nadprůměrné"???La Niña je klimatický jev, ne vzorec.Nehledě na to, že je to chladná fáze. La Niña je chladná fáze klimatického cyklu ENSO, která se vyznačuje neobvykle nízkými teplotami oceánské vody v centrálním a východním Tichém oceánu.


    Dál jsem to nečetl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit