-
Kristián je blbec toho nesnáším,kdyby neměl kolegy tak by byl už dvakrát mrtvej.BLBEC
-
-
drz hubu kazdej hraje roli podle textu , ne podle toho jakej je :)ja sem mluvila s kristiánem( Heinzem ) osobne a je super *3* *3*
-
-
Alex je Pěknej *14* *14* *14* *14*
-
Pschill byl ze všech komisařů nejhezčí a nejlepší *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
-
Nejhezčí a největší sympaťák byl Alex Pschill můj kolega ze seriálu komisař rex PS: moc dobře líba pa Niky
*14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* -
-
Pro mě byl nejhezčí Alex Brandtner.
-
-
Koule Dám ti to číslo ale jsem ho psát nebudu
-
-
posles mi číslo na mejlik kokokos111@seznam .cz předem dik *3*
-
-
Kristian je hnus nejhezčí je Mark *14* *14* *14* *14* *14*
-
-
hej me se kristián docela dost líbí *14* *14* *14*
-
-
A co říkáte na Kristiána.Máte ho rádi nebo ne?
-
-
je tak sexy *14* *14* ohhhhhhhhhhhh...............
-
-
Pschill je nejhezčí *14* *14* *3* *14*
-
Dobrý den des uvidím na při mně mam ráda a moc koukam na televizi Já vás mám rádaa mislim na vás Ahoj
Jana horynova a také sportuju -
Nechtěli byste na fb vytvořit skupinu komisař rex?