Přejít na výpis diskuzí

Komisař Rex

FILM 4.3.2007 
57 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kristián je blbec toho nesnáším,kdyby neměl kolegy tak by byl už dvakrát mrtvej.BLBEC
    • drz hubu kazdej hraje roli podle textu , ne podle toho jakej je :)ja sem mluvila s kristiánem( Heinzem ) osobne a je super *3* *3*
  • Alex je Pěknej *14* *14* *14* *14*
  • Pschill byl ze všech komisařů nejhezčí a nejlepší *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Nejhezčí a největší sympaťák byl Alex Pschill můj kolega ze seriálu komisař rex PS: moc dobře líba pa Niky
    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Pro mě byl nejhezčí Alex Brandtner.
  • Koule Dám ti to číslo ale jsem ho psát nebudu
    • posles mi číslo na mejlik kokokos111@seznam .cz předem dik *3*
  • Kristian je hnus nejhezčí je Mark *14* *14* *14* *14* *14*
    • hej me se kristián docela dost líbí *14* *14* *14*
  • A co říkáte na Kristiána.Máte ho rádi nebo ne?
    • je tak sexy *14* *14* ohhhhhhhhhhhh...............
  • Pschill je nejhezčí *14* *14* *3* *14*
  • Dobrý den des uvidím na při mně mam ráda a moc koukam na televizi Já vás mám rádaa mislim na vás Ahoj
    Jana horynova a také sportuju
  • Nechtěli byste na fb vytvořit skupinu komisař rex?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit