Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak jako, že tu není zhola nic? Co takový Mouseritter?

    • GorSilverarm

      Protože pořád bojuji s tím, zda je Mouseritter doopravdy vhodná hra pro začínající hráče a děti. Jasně věk na krabici je jen to není úplně to, co bych hledal. To by ale vydalo na samostatný text. Který třeba časem přijde. Je to ale vlastně kombinaci věcí v pravidlech a v předloze. Třeba si časem budu sypat popel na hlavu, ale na tenhle článek jsem prostě hledal něco trochu jiného což Mouseritter tak úplně nesplňuje. ;)

      • Rozumím, ale to je něco jiného, než kategorické "není tu zhola nic". Tím Mauserittera zcela vyřazujete ze hry, aniž byste ho zmínil alespoň ve smyslu "Je tu Mauseritter, který podle mého názoru nemusí být zcela vhodný pro některé začínající hráče a děti, protože...." atd. V čem je Mauseritter méně pro děti než Bubblegumshoe nebo The Young Adventurer's Collection? Už minimálně jazykovou přístupností by si ta hra zasloužila alespoň zmínku. A tou předlohou myslíte Into the Odd? Ale jinak jsem si článek s chutí přečetl, to zase jo, ať jenom neprudím 🙂.

  • celoush

    A co takové Hero Kids? Na to často narážím při doporučeních na startovací hru pro hraní s dětmi. Navíc jsem si teď všiml, že na drivethrurpg je i do čestiny přeložená pravidla + dobrodružství.

    • GorSilverarm

      Hero Kids jsou určitě taky skvělou alternativou. ;) Ze seznamu utekly jen o kousíček, protože mi prostě ostatní volby přišly něčím zajímavější. Rozhodně mají palec nahoru. ;)

    • Hotereg

      Také by mě zajímal názor na Hero kids.

  • Sgt_Buckminster

    Omg díky ❤️🙏❤️

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit