Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Leman Russ? Ať jako tak, krev zhýralců, kacířů a mutantů poteče proudem.
  • A rovnou major spoiler, Do W40K se vrací primarchové v rámci gathering storm. Snad to neskončí s end times.
  • Space Hulk je k dostání od 3. prosince za 75 liber.
    A s tím BoP souhlasím, ale zase má člověk základy armád pro Space wolves a Thousand sons. Což je super pro někoho kdo má třeba jejich primarchy.
    Já se teď těším na šmoulu, a doufám že bude zpátky i Lion a Vulkan. :D
  • Veskoslav
    Poslední Space Hulk je 2014, ne? (jestli máš novější edici, sem s ním:-D). U Burning je problém cena. A Blood Bowl nemusí chytnout každého, protože přeci jenom je to forma amerického fotbalu *1*
  • Nový space hulk? Burning of Prospero? BLOOD BOWL!? Sakra ani blood bowl není? Te si to zaslouží z téhle trojice nejvíc.
  • Veskoslav
    Ono možná by se měla udělat rubrika na různé typy deskovek a pak dělat výběr. Znám spoustu lidí, co naprosto nesnáší co-op hry a opačně. Ale žel bohu tady ten výběr pro ty, co nemají rádi co-op moc není.
  • Už to čtu, omlouvám se :-)

    Ono těch zajímavých her bylo víc, třeba ještě Mombasa, která před Vánoci stihla vyjít česky. Vyšla jich spousta a spíš bych trochu čekal, že ten výběr bude různorodější. Jak jsem říkal, ze 4 her 3 kooperační a 2 dokonce hratelné jen jednou - i když třeba ten Pandemic je na 12 - 24 herních sezení s jednou stejnou skupinkou. A k TIME Stories budou vycházet další příběhy.

    Za zmínku by stálo i revidované vydání Robo Rally. A spousta dalších her :-)
  • alladjex
    Naprostý souhlas! Sólo hry mě netáhnout, ale tohle je neskutečně dobrý i v jednom.
  • alladjex
    V posledním odstavci píšu, že Blood Rage chybí. Ale přišlo mi zbytečné ho znovu uvádět, když vyšel samostatný text:
    http://games.tiscali.cz/recenze/blood-rage-recenze-deskove-hry-293784
  • Veskoslav
    Jedinou hru jsem hrál a to Pandemic. A popravdě nechápu, co je na tom zábavného. Raději mám klasickou verzi, kdy je hráč nemoc a ne opačně.

    Hry, co bych rozhodně doporučil, kdy jsem je hrál, hraji nebo vlastním: Scythe, Terraforming Mars, Inis, Star Wars: Rebellion a DOOM: The Board Game

    Ze starších kousků kupodivu mě bavil a vlastním X-Com, Star Wars Winter Assault, Civilizace, Mage Knight: The Lost Legion, War of the Ring - 2. edice a The Horus Heresy: Betrayal at Calth (tu doporučuji, jenom se člověk nesmí odhodlávat měsíce to nabarvit:-D)
  • Chybí Blood rage. A ze 4 her 3 kooperačky taky není kdo ví jak různorodý výběr :-)
  • Robinson je dobrý i při sólo hře.
  • Blue.Shark
    Super článek, díky za rozšíření obzorů :)
  • DwaR
    zvláštny výber, ani jednu hru nepoznám. vďaka za tipy. hneď, keď ma prestane baviť kartovka pána prsteňov, obzriem sa po tomto doporučení.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit