Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dík. Budete někdy nějakou z těch TOP recenzovat?
    Kingdom Death: Monster 1.5 vypadá skvěle ale 400 dolarů...10k to čech s dopravou a dph atd. Ještě to po cestě určitě pošta rozfláká.
    • Tak zrovna Kindom Death asi ne. Nejsem bohužel backerem a takové monstrum mi na recenzi jen tak nepošlou. Ale mám v plánu se některým z těch top mrknout na zoubek. Například Rising Sun má u nás velký potenciál díky české lokalizaci od Blackfiru ;).
      • Obe hry jsem backnul. KDM temer vsechny expansiony 1.0 a 1.5 a 7th Continent taky vsechen obsah.
        KDM 1.5 Core game uz mam asi dva mesice doma. Ale uz jen zaklad je takove monstrum ze by vam trvalo tak pul roku nez jednu kampan dohrajete. 7th continent i KDM se daji obe hrat solo.
        • I kdyz ja mam doma 8 mesicni dceru tak uz je ted pro me tezky vubec najit cas. Ale kdyby se vam to chtelo recenzovat muzeme se treba domluvit na zapujceni.
    • Tady v čechách nic moc, ale třeba zahraniční FFG má zákaznickou podporu velmi dobrou. Už jsem ji bohužel musel 2x využít u Imperial Assaultu a nové figurky dorazily za pár týdnů zdarma. Nechápu, že v těch krabicových expanzích musí jet figurky v jednom pytli, občas to je marast. Zejména Jabba's realm, kdy velmi těžké kusy Rancora prověřili pevnost ostatních figurek a podle toho co jsem četl na foru, tak obsah některých krabic šlo rovnou vyhodit.
      • To je také americká firma. Pak se to do ČR řádně prodraží a navíc ta cesta.
        • Neposílají to z USA, ale loď z Číny kde to vyrábějí jede rovnou do skladů/distribučního centra v Evropě.
        • Ve specializovaných obchodech to u nás není problém sehnat, ale radši beru anglické verze kvůli expanzím a i lepší podpoře.
          • Tedy pro mě stačí si najít zastoupení FFG v UK a nechat si to poslat z UK abych vyřešil to clo apod. A podporu budu mít jak píšeš dobrou. Předpokládám, že i tak to bude levnější jak v ČR.
            • I tady prodávají anglické verze a je to levnější. Z UK ti naskočí poštovné a ty krabice jsou docela těžké, není to Agricola, ale i tak je to dost. Ale třeba modely na wargamy se vyplatí i s poštovným brát z anglie.
        • Zastoupení FFG v ČR dělá firma ADC Blackfire.
  • Ono u to ještě chce počítat se sběratelským aspektem, pokud backnete úspěšnou stolní hru, kde je atraktivní exkluzivní obsah, tak je skoro jistý, že tomu vyroste hodnota. Např jmenovaná kingdom death Lantern package s Core game stál $250, teď na ebay se pohybuje okolo $400
  • Odulin
    Díky za zajímavý článek. Jako milovníka deskovek mě ta čísla celkem těší.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit