-
Myslíš toto "Fallout: New Vegas failed to start (error code 80)" - mám taky, hru nenakopnu *9*. Taky ultimátka. -
Že je Duke Nukem jen videoherní postavou? Našli jsme důkaz, že tomu tak (možná) není!
Ja som kupil FNV Ultimate, nemozem to spustit lebo hadze nejaky Steam error a support mlci treti den. Ale tak aspon uz viem ze su pretazeny alebo co. Mohli tam mat aspon nejaku automaticku hlasku ze sorry for delay blabla. -
A zrovna ani support nefunguje :( . Registrovaný v Support systému ještě nejsem a potvrzovací mail ne a ne přijít ....
-
DLC ? ...
Stalo se to taky někomu , že po zakoupení Magicky collection z akce Steamu nemáte přístupná všechna slibovaná DLC ?
Buy Magicka Collection
Includes 15 items: Magicka, Magicka: Vietnam, Magicka: Wizard's Survival Kit, Magicka: Nippon, Magicka: Marshlands, Magicka: Final Frontier, Magicka: The Watchtower, Magicka: Frozen Lake, Magicka: Lonely Island Cruise, Magicka: Gamer Bundle, Magicka: The Stars Are Left, Magicka: Holiday Spirit Item Pack, Magicka: Horror Props Item Pack,, Magicka: Party Robes
Zrovna Magicka: The Other Side of the Coin a Magicka: The Stars Are Left jsou víc než přihloupé oblečky *16* -
Ne, ale díky za tip, to mi zkazí chuť :)
-
kdyz si dostala hlad? *15*
-
Vzpomněla jsem si na tebe :D
-
Kdo?
-
http://www.stream.cz/video/108213-kalendar-misi-a-risi-jindrich - si kabrňák Jindro, všechno nejlepší! *5*
-
Svátek
Hadejte kdo ma dneska svatek? *14* -
Mortal Kombat Legacy
A ze nam to trosku trvalo, ale Mortal Kombat Legacy Season 2 Koming Soon :) http://youtu.be/SfmyVkkDMrU -
Sakra, na druhej lvl to chce tak 6 killu *8*
-
Kanaďan, který se snažil svého souseda uklidnit slovy, že World of Warcraft je jenom hra, si vysloužil...
Třeba zkoušel, jestli jde takhle expit i v reálu. :) -
Dishonored UI
Povídání o možnostech nastavení UI v chystané hře Dishonored. I s obrázky *1*.
http://www.bethblog.com/2012/07/13/a-look-at-dishonoreds-many-ui-options/#more-19346 -
Kanaďan, který se snažil svého souseda uklidnit slovy, že World of Warcraft je jenom hra, si vysloužil...
By mě zajímalo, jestli si potom uvědomil, jaký kraviny hraje a jakej retardátor je, nebo šel expit šamana. -
L.A. Noire
Neprošvihněte na Steamu akci. Dnes do pěti hodin je za cca 250 Kč včetně všech DLC! -
Kdyby to stálo za zmínku, tak proč ne. Jestliže se ale za stejnou cenu, jaká je při slevě 50% dají koupit v krabici či jako digital download u jiných prodejců, tak to nestojí ani za zprávu v bleskovkách.
-
U nás za to může Cenega (ať sí prohlašuje, co chce) a v Rusku její "matka" 1C. Btw v Rusku už Skyrim koupit můžou. Poláci, Slováci a další trhy, kde je 1C či Cenega mají většinou smůlu v případě her od Bethesdy.
-
Taky jsem se tam dostal.
-
BF4?
https://twitter.com/Battlefield/status/224176578987438080
Už by si v tom měli udělat pořádek... *7*