Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MrSanta
    Myslíš toto "Fallout: New Vegas failed to start (error code 80)" - mám taky, hru nenakopnu *9*. Taky ultimátka.
  • Že je Duke Nukem jen videoherní postavou? Našli jsme důkaz, že tomu tak (možná) není!

    Ja som kupil FNV Ultimate, nemozem to spustit lebo hadze nejaky Steam error a support mlci treti den. Ale tak aspon uz viem ze su pretazeny alebo co. Mohli tam mat aspon nejaku automaticku hlasku ze sorry for delay blabla.
  • A zrovna ani support nefunguje :( . Registrovaný v Support systému ještě nejsem a potvrzovací mail ne a ne přijít ....
  • DLC ? ...

    Stalo se to taky někomu , že po zakoupení Magicky collection z akce Steamu nemáte přístupná všechna slibovaná DLC ?


    Buy Magicka Collection
    Includes 15 items: Magicka, Magicka: Vietnam, Magicka: Wizard's Survival Kit, Magicka: Nippon, Magicka: Marshlands, Magicka: Final Frontier, Magicka: The Watchtower, Magicka: Frozen Lake, Magicka: Lonely Island Cruise, Magicka: Gamer Bundle, Magicka: The Stars Are Left, Magicka: Holiday Spirit Item Pack, Magicka: Horror Props Item Pack,, Magicka: Party Robes

    Zrovna Magicka: The Other Side of the Coin a Magicka: The Stars Are Left jsou víc než přihloupé oblečky *16*
  • Amylee.Anderson
    Ne, ale díky za tip, to mi zkazí chuť :)
  • jindra.veliky
    kdyz si dostala hlad? *15*
  • Amylee.Anderson
    Vzpomněla jsem si na tebe :D
  • Inquisitor
    Kdo?
  • http://www.stream.cz/video/108213-kalendar-misi-a-risi-jindrich - si kabrňák Jindro, všechno nejlepší! *5*
  • jindra.veliky

    Svátek

    Hadejte kdo ma dneska svatek? *14*
  • MickTheMage

    Mortal Kombat Legacy

    A ze nam to trosku trvalo, ale Mortal Kombat Legacy Season 2 Koming Soon :) http://youtu.be/SfmyVkkDMrU
  • Miserius
    Sakra, na druhej lvl to chce tak 6 killu *8*
  • Kanaďan, který se snažil svého souseda uklidnit slovy, že World of Warcraft je jenom hra, si vysloužil...

    Třeba zkoušel, jestli jde takhle expit i v reálu. :)
  • MrSanta

    Dishonored UI

    Povídání o možnostech nastavení UI v chystané hře Dishonored. I s obrázky *1*.
    http://www.bethblog.com/2012/07/13/a-look-at-dishonoreds-many-ui-options/#more-19346
  • Amylee.Anderson

    Kanaďan, který se snažil svého souseda uklidnit slovy, že World of Warcraft je jenom hra, si vysloužil...

    By mě zajímalo, jestli si potom uvědomil, jaký kraviny hraje a jakej retardátor je, nebo šel expit šamana.
  • L.A. Noire

    Neprošvihněte na Steamu akci. Dnes do pěti hodin je za cca 250 Kč včetně všech DLC!
  • Kdyby to stálo za zmínku, tak proč ne. Jestliže se ale za stejnou cenu, jaká je při slevě 50% dají koupit v krabici či jako digital download u jiných prodejců, tak to nestojí ani za zprávu v bleskovkách.
  • U nás za to může Cenega (ať sí prohlašuje, co chce) a v Rusku její "matka" 1C. Btw v Rusku už Skyrim koupit můžou. Poláci, Slováci a další trhy, kde je 1C či Cenega mají většinou smůlu v případě her od Bethesdy.
  • GlaDOS
    Taky jsem se tam dostal.
  • rancor1223

    BF4?

    https://twitter.com/Battlefield/status/224176578987438080

    Už by si v tom měli udělat pořádek... *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit