-
Jako ten tvůj odkaz použít k registraci do bety abych ti přihodil bod?
-
Kdybyste radši pomohli s Defense grid 2 http://www.kickstarter.com/projects/hiddenpath/defense-grid-2 *1*
-
Tak určitě je to zaměstná, ale už v základní hře bude toho obsahu podle mě dost. Navíc je to snad první RPG, kde mě láká hrát za všechny povolání, takže to chvíli asi vydrží.
-
ta skutečná a jedinná výhoda Premium účtu je v přednosti ve frontách ... to je vše
-
Pár týpků vzalo Android telefon, udělalo krabičku a přidali ovladač.
Svět se změní! -
Kickstarter
Videli jste na Kickstarteru tu novou konzoli? Za 2 dny 2 miliony dolarů... Not bad... -
Peter Molydeux uvažuje o založení kickstarterového projektu na koupi diamantového krumpáče do hry "Curiosity", který by pak odmítl použít.
http://twitter.com/PeterMolydeux/status/221431436627034112 -
War of the Roses- Beta
WotR spouští betu http://www.waroftherosesthegame.com
(Kdyby chtěl někdo přihodit pár + bodů pro mou účást v betě, tak použít tenhle odkaz http://www.waroftherosesthegame.com/?ref=ea74bc8c108 . díky ) -
Jak bylo slíbeno během letošní E3, Star Wars: The Old Republic si můžete ode dneška vyzkoušet...
moje heslo je v tomhle stylu : Jk123456 -
Jak bylo slíbeno během letošní E3, Star Wars: The Old Republic si můžete ode dneška vyzkoušet...
Ahoj,může mi někdo poradit jak má zhruba vypadat heslo do registrace?At píšu co chci,heslo není dobré,píšu malé i velké písmeno,i číslici,ale pořád nic,děkuji. -
Jak bylo slíbeno během letošní E3, Star Wars: The Old Republic si můžete ode dneška vyzkoušet...
budu to stahovat tak pul dne, tak to za to snad bude stat :-D a treba me to konecne presvedci ke koupi :-P -
No a? Dalsi herni expert... Napadlo te, ze treba kdyz vyvyjeji hru a uz je to jen ve fazi testovani a opravovani, dalsi lidi uz pracuji na pokracovani?
Tim samozrejme netvrdim ze pracujou na GW3, myslim to obecne, napr Assassins Creed 3. -
Update: Letošní Gamescom měl představit kromě GTA 5 a PS3 Guild Wars 3 i zcela nový titul od Sony,...
:D:D Guild Wars 3? Really? Nevyšla ani dvojka :) -
Burn le consoles with a new console!
http://www.kickstarter.com/projects/ouya/ouya-a-new-kind-of-video-game-console
Ne, teď vážně... podívejte se na to, vypadá to zajímavě. -
BF3 sice nehraju a s pristupem EA asi ani nebudu,ale jako podraz bych bral uz jen fakt,ze premium hraci jsou zvyhodnovani ve frontach na servery. Proc?
Kdyz ma nekdo v planu si poridit vsechny DLC,tak se mu premium vyplati,pro ostatni,kteri si vybiraji to uz tak jednoznacne byt nemusi.
At si premium hraci maji krom levnejsich DLC navic bonusy jako kamuflaz vojacku a podobne kravinky,ale uprednostnovat je pri cekani ve frontach a podobne veci by tam nemeli co delat.
Ti co maji pouze zakladni BF3 si za to prece zaplatili uplne stejne,jako vsichni ostatni,tak proc by meli byt znevyhodnovani?
Neni to sice zadna katastrofa,ale ja jako zakaznik bych to vnimal prece jen jako podraz a tak pocity Ondrewa docela chapu. -
Grimrock
na GoGu je Grimrock -50% :) -
Stejně by se ty kódy válely v krabičce nevyužity.
-
LucasArts hledá nové zaměstnance, kteří budou pracovat na nové střílečce pro PC a současné...
Hm že by pro star wars 1313? ale když pro next-gen console tak to asi ne?
Že by něco novýho? já bych bral pokračování Jedi Knight serie *12* -
Herní doba bude okolo 30-ti hodin za všechny tři postavy.
-
Ďakujem
Si borec, ďakujem. Dobrí ľudia ešte nevymreli. Vezmite si príklad z tohto človeka ľudia.