Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ucho
    tak je potřeba kupovat s rozmyslem, ne jen proto, že je to levný, ale proto, že tu konkrétní hru akceptuji za danou cenu, protože ji plánuji v následujícím časovém horizontu hrát... i kdyby to mělo být za rok. dnes mě například nezaujalo nic, co by mě oslovilo cenou a zároveň ty hry neměl. ale na dvě hry celkově zálusk mám, tak uvidíme, jestli budou v summer salu za rozumný peníz :D
  • lipkozzi

    presne ako pise Heh

    V summer sale je tych zlavnenych hier predsa len viac. Ci relativne novinky tak aj stare pociny, ktore za cely posledny rok napriklad v ziadnej zlave neboli. Ja mam vo wishliste okolo 40 veci o ktorych viem, ze si ich chcem niekedy zahrat, ale necitim potrebu za ne davat plnu cenu. Teraz mi na vacsine z nich svieti aspon 40% zlava, pricom kazdy den su este specialne zlavy ktore to dokazu dat az na 75%. Co sa teda podari, beriem, co sa nepodari, uvidime o rok...
  • Treba proto,ze si konecne muzou koupit hru(y) za rozumnou cenu,na kterou cekaji treba pul roku nebo i dele?
    Ja zase nechapu tebe *1* .
    Ale asi to nema cenu dal rozvadet *3* .
  • Miserius
    Prosimte klidek špunte, ja jen nechapu proc 95% lidi plaší a šílí z Steamu a jejich Summer Sale. Slusna akce to je, nikdy jsem nepsal opak.
  • A co by sis teda predstavoval?Hry zadarmo nebo co?
    Ja si myslim,ze tolik slev behem par dni a to temer na cely katalog steamu je hodne slusna akce.
    A ze podobne slevy na jednotlive hry jsou po cely rok.No a?To nejak degraduje tyhle masove slevy?
  • Miserius
    Ano verim. Kor letos. Facebookove skupiny doslova vykrikuji UZ TO VYPUKLO! Spalte kreditky, nebo va nic nezbyde! To je jako normalni? Jsou to normalni slevy (nekdy jeste mensi) co jsou celorocne, akorat misto tydne jsou nacpany do jednoho dne po dobu 10 dnu, tak jich proste jen vic, ale uz ted lidi kupujou jak divý, jen protoze je to ultra levny... Ale ja je neodsuzuju, jakoukoliv sleu vitam, ale ne udelat slevy-jaky delam nonstop roky- a delat z toho herní svátek
  • no těch jedinců nebude asi tak málo, slyšel jsem o tom mluvit různě lidi
  • přesně
  • to rozhodně joooo, já taky smutnil, ale pak jsem si to pořádně pročetl. Her mám až až a budu brát jen opravdové pecky - tak 2 - 3
  • A ty vazne veris,ze vsichni jsou tak lehce zmanipulovatelni tou manii?
    Plno lidi si vybira a kupuje jen to ,co ho zajima.Kdyz se nekdo necha strhnout,je to jeho problem.A ty s tim ocividne mas problem,jinak bys sem takovou kravinu nepsal. *1*
    Ale odsuzovat tyhle slevove akce kvuli takovym jedincum?
  • Miserius
    No tak snad...uvidime...Bohuzel se nikam nepodivam protoze se nas tam chce podivat hodne :D
  • no nevim, ale podle me tam jsou nejake placky ci odznaky - najdi si na svem profilu "Badges" a jak pisou na Steam summer sale skupině - "Steam Scouts, we also have some fun activities scheduled - don't forget to earn your badges (and check out your existing ones)." Takže to nebude snad jen o slevách. Třeba do Witcher 2 přibyl teď jeden letní achie, tak se to třeba ještě rozjede.
  • Ale stránky nezvládaj :D
  • Miserius

    Summer Sale

    Žádná soutez, jen slevy? *13* *13* *13* Slevy stejny jako po celej rok, nenecham se taky premoct toou masovou panikou, kdy je proste nutnost ted nakupovat hry co poradne ani nezahraju...

    Edit: jen me minuskujte, ale jste jako duchodci co pribehnou do Kauflandu ve ctvrtek a nakoupi toho hromadu protoze je to prece ve SLEVE!!! Jdou domu a chrochtaj si radosti jak levne nakoupili a kdo o tom nevi ma smulu...A doma jim dojde ze by se bez toho obesli a nakonec utratili jeste vic

    Musim ale rict, ze se mi libi ty flash slevy + moznost vyhlasovat si dalsi
  • Už se to tam sype *1*
  • Brýle Johna Carmacka pro virtuální realitu budete mít možnost od 19. července podpořit v Kickstarteru....

    pff brýle, dokud nebude simulátor jak ze Star Treku tak to nemá cenu.
  • RavenHolm
    To jistě, ale tu náhodu stále 100% vyloučit nelze. Pravda se ukáže dnes večer. Jediný problém je, že se moje debetka klepe strachy v rohu místnosti.
  • MidnighT91

    Lara Croft nám ve videu z Tomb Raideru ukazuje svůj první zásah do živého masa, který byl pro...

    To s tím bloody screenem snad nemůžou myslet vážně...
  • Jazz
    údajně ?
    Promiň, ale midweek deal nekončí v 10 AM PST jen tak "náhodou".
  • Jako kdy teď..myslíš jako po obědě?nejdříve musí skončit Midweek mad. a denní akce.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit