Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • oin.odin
    herni koláč/torta ... http://bit.ly/HdvGKL ... len pre zaujímavosť ... a dobrú chuť
  • Konecne

    Zadny Diablo 3, zadnej Mass effect ...Legend of Grimrock je po predlouhe dobe RPG, na ktere se ja tesim!
  • 30? Nééé, ale aspoň ty 3. :)
  • Ve 12. týdnu roku 2012 se na UK STEAMu nejlépe prodávalo: 1. Portal 2, 2. Total War: Shogun 2, 3....

    a Portal 2 stál asi 210 korun, tak kdo by do toho nešel :)
  • Jestli chcete setrit pri placeni pres PP, mrknete se vzdy na aktualni kurz sve banky a porovnejte jej s kurzem, co ma PayPal. Kdyz platim za neco jinou menou, vyjde to mnohdy levnej primo pres kurz banky.
  • braveman
    http://www.finance.cz/makrodata-eu/kalkulacky-aplikace/prevodnik-men/index.phtml#prevodcnb
    a místo tečky jsem napsal čárku, což kalkulátor odmítl a bez upozornění mi mrcha změnil cenu ze 3.74 na 3.00.
  • Lara Croft and the Guardian of Light právě teď na Green Man Gaming za pouhých 55Kč!

    Drobný dotaz - podle jakého kurzu přepočítáváte ty akce na GMG? Platil jsem teď přes Paypal a tam to vychází na nějakých 71,-
  • Ve 12. týdnu roku 2012 se na UK STEAMu nejlépe prodávalo: 1. Portal 2, 2. Total War: Shogun 2, 3....

    No, Deus Ex HR bol v sobotu v 75% zlave. To som ho kupil uz aj ja, aby som si na neho spravil nazor.
  • braveman
    Mrknu na to...
    EDIT: Tak závada není na Vašem přijímači, zkrátka vzpoura strojů. Problém byl nahlášen a snad to bude vyřešeno co nejdříve...
  • MidnighT91
    Jo video nenalezeno, celkem bych se na to podíval...
  • MidnighT91
    Tento víkend bude odemčen server Path of Exile pro veřejné testování http://www.pathofexile.com/
  • Legend of Grimrock předobjednáno. Už mi to dejte. *1*
  • Pokud jste připraveni na novou vizáž krásky Dawn, mrkněte na teaser trailer tech dema grafické...

    Ňéčo sa pokazilo ... asi je to robitý *3*
  • Za 10 minut očekávejte spuštění novějšího, čerstvějšího a většího GoG.com. Buďte u toho!

    Spuštění je naplánováno na 9h GMT, což je kvůli deb....mu letnímu času pro nás +2h, tedy na za 10minut, ale za 1h a 10minut :((((
  • Ringwraith
    Snad hej.

    Tak CAPCOM u spousty her nakonec PC verzi vypustí, byť třeba se zpožděním. Navíc Dragon's Dogma je na MT Frameworku a podle wikipedie: Games using the MT Framework are originally developed on the PC and then ported to the other 2 platforms.

    Takže by neměli mít problém s nějakým portováním.
  • Ellendway
    To, co se děje není nic jiného, než stupidní fraška. Kolik fanoušků to potvrdilo? Jeden nebo dva a hurá, novinka je na světě... fraška, prostě nic než fraška.
  • No červený kohout na přilbici ..... NO DRM = NO STEAM !
    Tak trochu si kopli do konkurence ...... ale vkusně ;)

    Uvidíme s čím přijde GOG ráno , zatím jsem je dvakrát nemusel díky cenám za letité mumie a k.r.ení abandonu .
  • Cahir
    Taky se mi to zatím líbí jak sviňa. Na japonskou hru to má nevídanej feeling "západní fantasy". Snad to bude na PC.
  • Ringwraith

    Relativně nové gameplay video z Dragon's Dogma

    http://www.youtube.com/watch?v=NrCiV4LOYk4

    No co říct, hra vypadá prostě skvěle.

    (Zdá se mi, že toto tu ještě nebylo.)
  • Reagoval bych,jak si to napsal naposled,ale nejde.Díky.Konečně to v této zemi někdo napsal.Je tu těžkej nezájem.Nj,vidláci s krabicema *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit