Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jazz

    Valve betu Counter-Strike: Global Offensive výrazně rozšířili a přidali do ní několik nových...

    Ale, že by mě pozvali to ne!
  • jindra.veliky

    tesite se?

    tesite se na tomb raider xxx porn parodie na laru croft? prvni trailer http://bit.ly/xRLiaY jen se mi zda trochu tlusta *10*

    jinak fakt nechapu proc je tu cenzurovany slovo ktery se zklada z techto slabik "por" a pak jeste "no" *2*
  • Cahir
    To naštve, viď Jindro!
  • BG si koupím kdekoliv bude k dostání, nehledě na to kolik kopií už doma mám:)
  • První a druhý díl Baldurs Gate pravděpodobně míří na STEAM.

    no, na GoG je aj 1. aj 2. diel, a bez DRM
    takze nevidim dovod nieco take kupovat zo Steam
  • Lidé zaslali za 11 dní vývojářům z Double Fine přes 2 miliony dolarů na vývoj nové adventury.

    Tady je krasne videt, jak je spousta lidi uz znechucena soucasnou situaci stale stejnych zdimacek typu EA nebo Activision... Moje vira ve vkus lidi se zacina obnovovat:)
  • Divotvurce

    Scénárista Drew Karpyshin odchází z Bioware. Nově nabytý volný čas se chystá věnovat novelám...

    Hlavně ať pokračuje v psaní. Těším se na další jeho knížky.
  • ucho

    Checkujte Be Mine Indie Game Bundle obsahující tituly Wasteland Angel, Sideways New York, Xotic (+DLC),...

    to to trvalo, ale i tak jim to moc svižně nejede, tohle má humble bundle pořešené holt lépe :) každopádně je zajímavé, že zatím se to moc neprodává, přitom je tam několik skvělých her.
    a ještě detail: nejmenuje se ta jedna hra Sideway: New York?
  • kostejnesmrtelny
    Oni to asi zrušili, protože už je nebavilo číst ten váš ustavičnej brekot a hrabat se v tý hromadě hnoje, co se prakticky pod každým článkem o WoW okamžitě vyskytne.
  • Hairy_Ass
    Je to jen planý poplach. A co tím bonz..., pardon "reportováním" jako dokážu? Kdo si to bude chtít stáhnout, toho to nezastaví. *5*
  • Pilgrim66

    Orion Dino beatdown drive zname jako Orion Prelude officialne oznameno

    http://spiralgamestudios.com/post/17895631228/orion-dino-beatdown-announced

    Vypada to skvele!
  • Pokud máš pádný důvod, tak jen do toho.
    Už se těším až tento post (a zejména jeho mínusy) jejdásek použije, až se bude opírat do PC hráčů. Těžko vyvrací polopravda, kterou zde už pět lidí anonymně vydatně přiživilo ^_^
  • Asi tě zareportuju .... *12*
  • Risen 2 warez verze

    Tak už se na YouTube i jinde začínají objevovat linky na "zaručeně pravé" warez verze Risen 2: Dark Waters. Jestli jsou pravé nebo je to podfuk to je fuk, ale je pravda, že se blíží vydání a tudíž by se teoreticky teď někdy mohly rozdat klíče na preview verze (ideální kandidát pro "world first working release").

    Tímto vyzývám PC soukmenovce, aby veškerý obsah který vypadá jako odkaz na warez verzi Risen 2 na potkání reportovali. Díky moc.
  • Ellendway

    9 holek snažících se o cosplay Lary Croft. Která z nich se Vám nejvíce (ne)líbí?

    Lara je jen jedna...
  • Ellendway
    Ano. Je to těžce zaplacená reklama.
  • Osmiletého chlapce museli převézt s popáleninami do nemocnice poté, co si hrál se svíčkami....

    Opravdu? Opravdu se toho v herním světě děje tak málo, aby se v bleskovkách musely objevovat zprávy, které patří do Blesku? *facepalm*
  • ucho
    po včerejší noci už se to ovládá mnohem lépe. dost to stylem připomíná The Binding od Isaac, jen takové masovější. střílíš potvory ze kterých padají diamanty a tedy sbíráš body. dle menu to vypadá, že to bude moct hrát víc hráčů najednou. ty další dvě vznikající těžko říct, ale vypadají i tak zajímavě, v jaké rychlosti to tvoří.
  • *9* No tak to vypadá , že chlapci makají i přes noc ....ale abych kupoval něco co vzniká na přání hráčů za dva dny a netušil co to bude .... No charita .
  • WoW machinima předešla oznámení Mists of Pandaria

    Komerční bláboly poznáme podle toho , že není dostupná dikuze ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit