-
To je tak těžký použít Google?
-
9 holek snažících se o cosplay Lary Croft. Která z nich se Vám nejvíce (ne)líbí?
Za mě jednoznačně osmička. A.J. ani náhodou. -
Sám jsem žádný datum nenašel tak to beru tak, že nikdo asi neví *4* Steam aktivistovi děkuju za klik, ale já si klidně počkám. Zatím mám co hrát *2*
-
protoze tady minusujou sami *censored* *1*
-
Dark Souls PC ?
Nějak to vyšumělo, jak to tedy dopadlo s tím ''humbukem'' ohledně PC verze Dark Souls ? Bude, nebude ? -
the sims 3 nude mod - kde jsou penisove?
nevite jaka je aktualni verze nude modu do the sims 3? mam tam zensky s genitaliema ale chlkapy tam jsou bez penisu *7* -
objevila!!! *9*
-
me se nejvic libi ty prvni dve a Anglina se mi nelibi vubec jako Lara ani normalne... *5*
-
9 holek snažících se o cosplay Lary Croft. Která z nich se Vám nejvíce (ne)líbí?
3,6,7, ostatni mi moc na laru nesedi -
EA vezme několik kopií Mass Effect 3, vloží je do meteorologických balonů a vyšle k nebi.
Taky jsem se divil. *7* -
proc mam minus ?
-
Soul and Blade
Neví někdo jakékoliv informace o hře Blade and Soul?
Nedávno jsem ji oběvila v top 10 rpg, ale stránky jsou v korejštině a datum vydání ani cena nejsou zveřejněny, ale někteří lidé už hrají... PLEASE HELP *3* -
EA vezme několik kopií Mass Effect 3, vloží je do meteorologických balonů a vyšle k nebi.
6 a 1 by taky šly :) -
9 holek snažících se o cosplay Lary Croft. Která z nich se Vám nejvíce (ne)líbí?
já nevím, ta Angelina na tu Laru sedí asi nejvíce. -
EA vezme několik kopií Mass Effect 3, vloží je do meteorologických balonů a vyšle k nebi.
Je tu o tom článek a ještě to musí být i jako bleskovka panebože? -
alan wake cestina
cestina na alana wake vznikla jen na x360 http://console-forum.net/tema/119894-preklad-alan-wake-need-help-alan-wake-cz-x360-lfp2p-preklad-hotovo/page12 kdo ji ma slo by to nejak dat do pc ? -
Fanoušky vytvořený trailer na fiktivní hru Call of Duty: Police Warfare. Kdyby se Activision nechalo...
Tohle mi příjde spíš jako námět pro Raindow's Six než další CoD titul. -
já tu hru prostě nechápu... Když někdo běží a ty střílíš před něj, nedostaneš ani hitmarker, ale když střílíš za něj to je panečku killeníčko... Asi sem na CoD moc starý *9*
-
Pako zustane pakem
-
Alan Wake
Nemá někdo náhodou ponětí, kdy dorazí krabicová verze Alana Wakea pro PC? Na jrc ji zatím nevidím ani jako předobjednávku a ze steamu ji nechci.