Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je tak těžký použít Google?
  • 9 holek snažících se o cosplay Lary Croft. Která z nich se Vám nejvíce (ne)líbí?

    Za mě jednoznačně osmička. A.J. ani náhodou.
  • Sám jsem žádný datum nenašel tak to beru tak, že nikdo asi neví *4* Steam aktivistovi děkuju za klik, ale já si klidně počkám. Zatím mám co hrát *2*
  • protoze tady minusujou sami *censored* *1*
  • Leonidasss

    Dark Souls PC ?

    Nějak to vyšumělo, jak to tedy dopadlo s tím ''humbukem'' ohledně PC verze Dark Souls ? Bude, nebude ?
  • jindra.veliky

    the sims 3 nude mod - kde jsou penisove?

    nevite jaka je aktualni verze nude modu do the sims 3? mam tam zensky s genitaliema ale chlkapy tam jsou bez penisu *7*
  • objevila!!! *9*
  • jindra.veliky
    me se nejvic libi ty prvni dve a Anglina se mi nelibi vubec jako Lara ani normalne... *5*
  • 9 holek snažících se o cosplay Lary Croft. Která z nich se Vám nejvíce (ne)líbí?

    3,6,7, ostatni mi moc na laru nesedi
  • Mahcake

    EA vezme několik kopií Mass Effect 3, vloží je do meteorologických balonů a vyšle k nebi.

    Taky jsem se divil. *7*
  • proc mam minus ?
  • Soul and Blade

    Neví někdo jakékoliv informace o hře Blade and Soul?
    Nedávno jsem ji oběvila v top 10 rpg, ale stránky jsou v korejštině a datum vydání ani cena nejsou zveřejněny, ale někteří lidé už hrají... PLEASE HELP *3*
  • Ataker

    EA vezme několik kopií Mass Effect 3, vloží je do meteorologických balonů a vyšle k nebi.

    6 a 1 by taky šly :)
  • Hanzales

    9 holek snažících se o cosplay Lary Croft. Která z nich se Vám nejvíce (ne)líbí?

    já nevím, ta Angelina na tu Laru sedí asi nejvíce.
  • Ataker

    EA vezme několik kopií Mass Effect 3, vloží je do meteorologických balonů a vyšle k nebi.

    Je tu o tom článek a ještě to musí být i jako bleskovka panebože?
  • alan wake cestina

    cestina na alana wake vznikla jen na x360 http://console-forum.net/tema/119894-preklad-alan-wake-need-help-alan-wake-cz-x360-lfp2p-preklad-hotovo/page12 kdo ji ma slo by to nejak dat do pc ?
  • Fanoušky vytvořený trailer na fiktivní hru Call of Duty: Police Warfare. Kdyby se Activision nechalo...

    Tohle mi příjde spíš jako námět pro Raindow's Six než další CoD titul.
  • já tu hru prostě nechápu... Když někdo běží a ty střílíš před něj, nedostaneš ani hitmarker, ale když střílíš za něj to je panečku killeníčko... Asi sem na CoD moc starý *9*
  • ImDeath
    Pako zustane pakem
  • Alan Wake

    Nemá někdo náhodou ponětí, kdy dorazí krabicová verze Alana Wakea pro PC? Na jrc ji zatím nevidím ani jako předobjednávku a ze steamu ji nechci.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit