-
PC verze Mass Effect 3 nebude podporovat herní ovladače.
Stačí , když bude podporovat klávesnici , zbytek i s myšákem si už nabindujeme ;) -
Mojang něco chystá na víkend http://www.mojang.com/
-
To už si dělaj p r d e l ne
-
PC verze Mass Effect 3 nebude podporovat herní ovladače.
Nepodorovali ho ani predchadzajuce casti, ale komunita si pomohla... A vzhladom na celu "konzoloidost" Mass Effectu mi vobec nerobilo problem dohrat obe casti na gamepade.
Predpokladam, ze ME3 si tak tiez zahram... -
já už bych se u GW2 nedivil ničemu..
-
Právě probíhá plánovaná údržba Call of Duty Elite. Trvat bude 12 hodin (tedy do 14:30).
hej tohle ne.. novinka na bleskovkach? to se tu ted budou oznamovat vsechny (navic planovany) maintenace? -
Jo, to mě moc bavilo.
-
http://www.youtube.com/watch?v=iZcqUlf70AA :P *16*
-
Poslyšte, poslední dobou se mi pořád vracejí vzpomínky na hru kterou jsem hrál už strašne dávno a nemůžu si vzpomenout na název. Byla to third person hororová akce a příběh byl řešenej tak že vás, jako hlavního hrdinu reality show poslali s kameramanem do obrovského strašidelného sídla plného duchů, zombíí a mutantů... Pohledy ve hře se dokonce daly měnit na létající kamerku, klasickej third person a third person z pohledu roztřesené ruky kameramana kterej vás nonstop pronásledoval... Takovej malej detail na konec, hlavní hrdina měl tuším červené vlasy a název hry se shodoval s názvem té reality show...
-
Supr zpráva! Snad se jim povede vybalancovat ovladaní pro gamepad, jinak by PVP nemělo smysl.
EDIT: Teprve teď jsem si pročetl zdroj, vypadá to jako blábol :-) -
*thumbs up*
opraveno *3* -
Aha, tak dík, planý poplach. *3*
-
Je to z fan wallpaperu (s franc. jak říkáš).
-
Assassin’s Creed III vyjde 30. října a bude mít nového hlavního hrdinu. Nepřekvapivě.
Jestli je to logo AC3 v tom článku pravé, tak to podle té lilie bude mít něco společného s Francií (nebo se Skautským hnutím *1* ). -
7000 neaktivnějších hráčů her Counter Strike: Source / Counter Strike 1.6 a 500 top hráčů Counter...
To jako ti, kteří vůbec nehrajou a nejsou aktivní dostanou beta klíč?? *1* a nebo tam máte chybku *4* -
GW2 Console Version Confirmed
http://www.guildwarsinsider.com/conference-call-highlights-gw2-console-version-confirmed/
GW2 fandové, co vy na to? -
Nee
Myslím, že asi ne. Je to z Mass Effect 2 *3* -
Kde já to už ... aha ;)
Wipeout 2048 ;) -
BE MINE BUNDLE
We are working to transition to our new server schema to support the overwhelming interest in this bundle. Please check back soon.
Fuuuh ... další den a opět nefunguje *10* -
Na to by jim chvilka nestačila, kamaráde... :)))))