Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PC verze Mass Effect 3 nebude podporovat herní ovladače.

    Stačí , když bude podporovat klávesnici , zbytek i s myšákem si už nabindujeme ;)
  • Mojang něco chystá na víkend http://www.mojang.com/
  • To už si dělaj p r d e l ne
  • PC verze Mass Effect 3 nebude podporovat herní ovladače.

    Nepodorovali ho ani predchadzajuce casti, ale komunita si pomohla... A vzhladom na celu "konzoloidost" Mass Effectu mi vobec nerobilo problem dohrat obe casti na gamepade.
    Predpokladam, ze ME3 si tak tiez zahram...
  • já už bych se u GW2 nedivil ničemu..
  • Právě probíhá plánovaná údržba Call of Duty Elite. Trvat bude 12 hodin (tedy do 14:30).

    hej tohle ne.. novinka na bleskovkach? to se tu ted budou oznamovat vsechny (navic planovany) maintenace?
  • Jo, to mě moc bavilo.
  • http://www.youtube.com/watch?v=iZcqUlf70AA :P *16*
  • MidnighT91
    Poslyšte, poslední dobou se mi pořád vracejí vzpomínky na hru kterou jsem hrál už strašne dávno a nemůžu si vzpomenout na název. Byla to third person hororová akce a příběh byl řešenej tak že vás, jako hlavního hrdinu reality show poslali s kameramanem do obrovského strašidelného sídla plného duchů, zombíí a mutantů... Pohledy ve hře se dokonce daly měnit na létající kamerku, klasickej third person a third person z pohledu roztřesené ruky kameramana kterej vás nonstop pronásledoval... Takovej malej detail na konec, hlavní hrdina měl tuším červené vlasy a název hry se shodoval s názvem té reality show...
  • hitokage
    Supr zpráva! Snad se jim povede vybalancovat ovladaní pro gamepad, jinak by PVP nemělo smysl.

    EDIT: Teprve teď jsem si pročetl zdroj, vypadá to jako blábol :-)
  • braveman
    *thumbs up*
    opraveno *3*
  • Hairy_Ass
    Aha, tak dík, planý poplach. *3*
  • Jazz
    Je to z fan wallpaperu (s franc. jak říkáš).
  • Hairy_Ass

    Assassin’s Creed III vyjde 30. října a bude mít nového hlavního hrdinu. Nepřekvapivě.

    Jestli je to logo AC3 v tom článku pravé, tak to podle té lilie bude mít něco společného s Francií (nebo se Skautským hnutím *1* ).
  • 7000 neaktivnějších hráčů her Counter Strike: Source / Counter Strike 1.6 a 500 top hráčů Counter...

    To jako ti, kteří vůbec nehrajou a nejsou aktivní dostanou beta klíč?? *1* a nebo tam máte chybku *4*
  • Ringwraith

    GW2 Console Version Confirmed

    http://www.guildwarsinsider.com/conference-call-highlights-gw2-console-version-confirmed/

    GW2 fandové, co vy na to?
  • SkillJam

    Nee

    Myslím, že asi ne. Je to z Mass Effect 2 *3*
  • Kde já to už ... aha ;)

    Wipeout 2048 ;)
  • BE MINE BUNDLE

    We are working to transition to our new server schema to support the overwhelming interest in this bundle. Please check back soon.

    Fuuuh ... další den a opět nefunguje *10*
  • Na to by jim chvilka nestačila, kamaráde... :)))))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit