-
Synek šikovný. :) *16*
-
Mass Effect - Normandy Reborn
Jak se tak blíží vydání Mass Effectu 3, tak mi to nedalo a tuhle variaci na Normandy Reborn jsem prostě musel udělat!! http://www.youtube.com/watch?v=k1LCBbN7h7s -
*1* *3*
-
Mrkni na tu stránku znovu a spusť si video v čase 5:55.
Tebou citovaný text se tam objevil teprve před chvilkou... (pod nadpisem "Official Update" to asi není jen tak pro srandu králíkům).
Každopádně bleskovku upravuji a děkuji Ti za nahlášení... -
Ne žádná paranoia, znáš to jen jsem chtěl bejt vtipnej. Origin je ale stejně svinstvo...
-
Právě kvůli tomu co tam píše a ty zde jsem řekl, že to bude určitě série reklam. Reklama má v první řadě co? Jasně reklama musí prodat výrobek ale aby se jí to povedlo tak musí nejdřív upoutat tvou pozornost abys ji nepřepnul, neskipnul, nebloknul, ... nebo ty snad koukáš na palmexmana a podobný ňamky? Ja myslím, že se to té reklamě povedlo a další budou o představení fcí toho švýcarský nožíku. Řekl bych, že tu první reklamu ještě využijí sestříháním a prokládáním samotného hraní a fcí. Pokud to bude jediná reklama tak určitě nebude mít největší efekt. Hell, even the name “PS Vita” flashes up so quickly that the average consumer is sure to have forgotten it ... jo tohle je fakt s kterým souhlasím. Ten název a obrázek zařízení zmizel fakt rychle. Pokud by zůstalo u jediné reklamy, čemuž ale nevěřím "sony has already come out and said their going to spend 50 million on advertising for the vita" tak ti uznám kredity. *16*
-
Naštěstí jsem zjistil, že nejsem jediným, kdo si o reklamě myslí to samé, co já:
http://playstationlifestyle.net/2012/02/14/why-the-world-wont-be-playing-to-sonys-european-vita-ads/
V podstatě se plně ztotožňuji s názorem tamního redaktora *3* -
Vývojáři z 38 Studios plánují pokračování akční RPG hry Kingdoms of Amalur: Reckoning.
Pan Santa vyjadřuje svou radost *15* -
Naughty Dog pořádá multiplayerovou soutěž v Uncharted 3: Drake's Deception, jejíž vítěz bude...
Žiadny ďalší diel Uncharted ohlasený nie je preboha. Keď už dávam novinku, tak ju občas aspoň skontrolujem -_- "But it turns out to be that the Winner takes the prize: a trip to Naughty Dog Studios where they will help design a new multiplayer character for UNCHARTED 3, who will use their personal victory moves.." -
Ať si naskenujou co chtějí. Nic novýho pod sluncem tam neobjeví :). Ale to je trošku paranoia ne?
-
Pokud nemas nejakou sbirku domaciho porna, tak jsou to stejne jen veci, ktere si muze EA stahnout i odjinud :)
-
Reklama je na PS Vita (na nový výrobek) .. reklama není na srovnání s nějakou starou verzí výrobku, kterou ani nemusí člověk vlastnit (pleteš si reklamu s teleshopingem) .. od toho jsou jiné zdroje. Nechápu tvůj probém i moje sestra (zkušební test :)) pochopila, že jde o reklamu na jakési herní zařízení a to opravdu není cílová skupina výrobku. Mám pocit, že si myslíš o lidech, že jsou démanti. *16*
-
Na rovinu řeknu, že asi ano. Ještě si nejsem jistej jestli se mi ta trojka zamlouvá.I přesto jak mám Valve rád tak vím, že Steam není ideální a víc by se mi líbilo kdyby se o hry staral samotný OS (ať už windows či linuk,..) a herní store (ať už herní nebo jiný) pouze webový s tím, že by byl navázaný právě na nějaký systémový účet pro všechny alá mojeid (při dnešních bezpečnostních podmínkách to asi není pořádně možné) ale bohužel nežijeme v ideálním světě. Peníze z prvních dvou dílů ze steamu jim nesmrděly, takže pokud teď chtějí posírat mě .. s radostí jim to vrátím. Kdyby to byl první díl tak nepípnu a nekoupím to ale po dvou dílech po vás najednou chtějí další prasárnu co vám ještě šmejdí po PC? Peníze nejsou problém, problémem je to, že oni je očividně nechcou. Dejte lidem možnost si vybrat - koupit bez registrace na webovém storu non-origin verzi a všechno bude fajn. *16*
-
Ale za tu chvilku ti stihl naskenovat pc a EA odeslal celou sbírku tvého porna...
-
Syndicate sice vyjde bez online passu, ale bez Originu si ho nestáhnete.
Ale stáhneme... -
I'm sure that you're just stupid. (američan z vysočan jééj) *16*
-
Ano, protože EA si určitě bude porovnávat čísla prodejů a aktivovaných her na Originu. A nepochybně je to bude zajímat. Dokonce na základě oné statistky budou zajisté jednat.
-
Tak to pak jo. Ale vlastně to píšeš jen protože nesnášíš Origin, že? Proč bys jinak komentoval hry, které tě "nějak extra nechytly".
-
A co je na tom tak strašný? Já jsem zapnul origin, nainstaloval demo, dohrál, vypl origin a od tý doby o něm nevim. A zapnu ho zase až budu potřebovat.
-
udh
Připadáš si drsnej co ,když píšeš anglicky?