-
Přes Origin už nějakou tu chvilku můžete stahovat očekávané demo Mass Effect 3. Nezapomněli...
Nejspíš oželím celou hru ;) ,protože ani jeden díl mě nějak extra nechytl a nebudu podporovat ten paskvil origin ;) -
ja napr : krabicovka s komplet dlc + crack
-
Celou hru taky oželíš, nebo si jí "seženeš pomocí neoficiálních kanálů"?
-
Přes Origin už nějakou tu chvilku můžete stahovat očekávané demo Mass Effect 3. Nezapomněli...
not sure if trolling or just stupid -
Přes Origin už nějakou tu chvilku můžete stahovat očekávané demo Mass Effect 3. Nezapomněli...
Takovej vir jako je origin si už nestáhnu ,to rači to demo oželím ! -
Přes Origin už nějakou tu chvilku můžete stahovat očekávané demo Mass Effect 3. Nezapomněli...
http://groupees.com/bemine - relaunching Wednesday Feb 15 9:00 AM PST .
Koukám že je zájem . Očekával jsem launch kolem půlnoci , ale nakonec jsem v době po odpočtu byl někde mezi Prahou a Brnem . No nic tak nakoupím zítra po 17 hodině :\ -
Všechny tři hlavní výrobci konzolí mají podobné reklamy už do nepaměti (mno, Nintendo je krapet tradičnější) v čele s MS v posledních letech... Nebo říkáš, že je lepší dělat reklamy á la prací prostředky?
-
Reklam bude více, ale tato je první (evropská). Přemýšleli lidé ze Sony, že by někoho mohlo zajímat, v čem je PSV lepší od svého předchůdce? Tedy, pokud dotyční postřehnou, že jde o reklamu na (nový) handheld a nespletou si ho s reklamou na PSP.
-
Ve čtvrtek vyjde nový trailer z Far Cry 3. A bude asi pěkně šílený, soudě dle upoutávky.
upoutavky i na trailer? priste bude upoutavka na upoutavku? nemam rad umelej hype, ale jeste vic nemam rad nucenou pozornost at uz jde o sebelepsi titul.. -
Evropska reklama na PSVita - Prazsky Hlavak jako ponorkovy dok
Vidim, ze se to natacelo i na Hlavaku. Ktery nadrazi se muze pochlubit tak krasnou deravou a zrezivelou strechou, ze pak muze hrat v reklame dok pro ponorky? *4* -
přesně tak, na to jsem nadával, pak jsem ale zneužil cizí facebook účet, pomocí kterého se šlo zalogovat taky. a po zalogování už to takové utrpení nebylo.
-
No já pohořel už na tom zalogování:) Jsem si říkal, že si udělám účet do předu, ale lenost zase vyhrála.
-
ano, nakonec ano (nejdýl trvalo zalogování se). jednotlivé kroky jsem musel tak 10x refreshovat. chvíli potom to odpojili. moc lidí to koupit nezvládlo, když jsem to platil já, bylo vybráno něco kolem 700 dolarů myslím.
-
Jsi to zvládl jo? Já jsem tam zápasil až do okamžiku kdy jsem se dozvěděl, že to znova nahodí zítra.
-
MIDWEEK MADNESS na Steamu!
85% sleva na Killing Floor k výročí milionté prodané kopie! Dlouho jsem nad koupí váhal, ale hned, jak jsem uviděl tuhle slevu, jsem neváhal a koupil jsem. Nelituju. -
Do bleskovek to (znovu) nahodím, až půjdou bez problému načíst stránky*3*
-
BeMine Bundle
Byl to boj, ale je to doma :) (teda na Steamu) -
Tak promiň nevím jak tobě ale mě to ps vita jednou na konci stačí.. "A takhle to dokoukáš až do konce a přepneš to při reklamu další..." (co je mi do další reklamy?) - sám si to řekl, dokoukám to až do konce a o to jde. Samozřejmě teda pokud nepočítáš s tím, že prodáš produkt člověku, který nemá ponětí co to je vlastně herní konzole, hry obecně, který se díky podprahovému tlačení vita, vita, vitamín rozhodne koupit zařízení. Navíc těch reklam bude víc nebo se pletu? *16*
-
A takhle to dokoukáš až do konce a přepneš to při reklamu další... jak jsem psal - reklama je to sice hezká, ale k prodeji PSV podle mne nepovede. Myslím, že jen malé procento lidí, kteří reklamu uvidí, dokáže po zhlédnutí odpovědět na otázku na co se je reklama snažila nalákat.
Přitom by stačilo, kdyby se párkrát ve spotu ono slovíčko Vita nevtíravě zmínilo... -
Reklama
Podľa mňa je to dobrá reklama. Presne triafa zájem cieľovej skupiny.