-
neni zas až moc dlouhej? -
Nebo poridit dratovej kabel je celkem dlouhej nemel sem s tim problem
-
Všechny fungujou s PC, ale potřebuješ USB příjmač, který se dá koupit v edici s ovládačem.
-
hry který se hrajou tak jako tak bez myši jsou na gamepadu lepší
-
PC verze fotbalu PES 2017 nebude dosahovat úrovně PS4 a Xbox One verze. Sjednocení se hráči možná dočkají v příštím ročníku.
protože s PC verzí je asi moc práce... pak se nemůžou divit, že nestíhají EA -
x360 controlery jdou všechny normálně na PC, neni nějaký only x360?
-
V nejlepším případě by to mělo být až 9fps!!!
http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2016-xbox-one-s-has-a-gpu-overclock-and-we-have-benchmarked-it -
Xbox One S má oproti původnímu Xbox One o něco vyšší výkon - takt GPU narostl z 853MHz na 914MHz, výpočetní výkon z 1,31TF na 1,4TF a rychlost ESRAM z 204GB/s na 219GB/s.
To bude rozdíl kolik, 3 - 5 FPS? Což je bohužel při původních 20 FPS nepostačující. No nic, příště to třeba Project Scorpio vyšvihne na epických 1080p 30 FPS *5* -
No nevím, mám dost kvalitní mikrofon i anglickou výslovnost a když jsem zkoušel to hlasové ovládání, tak místo příkazu mi týpek rozuměl něco jiného a pořád se ptal "Why are you calling me - doplň libovolnou nadávku" až to přešlo k tomu, že jsem mu začal opravdu nadávat hru vypnul, odinstaloval a už jsem se k ní nikdy nevrátil. Jediné co mě lákalo bylo to hlasové ovládání, jinak mi to přišlo jako gears of war, kde tě spolubojovníci nemusí mít rádi, když se k nim chováš hnusně
-
Používal jsem dlouho x360, pak XBone z forza edice a nakonec jsem zakoncil u XBone Elite a musim rict, ze to nema konkurenci. Sice je drazsi (dost), ale nemenil bych. Ty prachy za to stály. *5*
-
*1* *1* *1* Ne ne *15*
-
Gamepad na PC je dobrá demence... *1* *1*
-
Klasický Xbox 360. Jede skvěle a zatím nebyl jediný důvod měnit nebo že by to hra nepodporovala. A spousta her má přímo schéma na ovládání na XOne/360. Ale mám kabel (a ten má cca 5 metrů), protože bych věčně zapomněl dobít baterie.
-
stačí něco co umí myslím bluetooth 2.1, já mám tenhle a jede v pohodě
DS4 je na tom s podporou taky v pohodě. novější hry ho berou rovnou, nebo stačí naemulovat X360 ovladač a je to -
DS4, tam je prima ten touchpad, a pro mě osobně je příjemnější než xboxovej ovladač.
-
tak jsem našel tohle:
http://www.pcgamesn.com/xbox-one-s-controllers-will-connect-to-pc-via-bluetooth
Takže nejlepší pro PC bude tohle řešení, bez kompromisů. Takže kolegovi nahoře doporučuji počkat na Xbox One S gamepad.
Jinak souhlas, 360 mám doma a je to laciné zpracovaní oproti např. tomu DS4. -
potřebuješ bluetooth adaptér, abys to měl jak spojit. DS4 je super, ale oproti trojce se rychle vybíjí, i s vypnutým světlem
a jestli spíš Xboxový rozložení, tak Xbox One ovladač, ten k 360 mi přijde lacinej zpracováním -
Za mě rozhodne x360 wirless ovladač, asi nejpovedenější co jsem mel v ruce, taky výborná podpora pro hry
-
DualShock 4. Pro mě nejlepší gamepad, co jsem kdy měl a měl jsem jich už hodně, ale Xbox One gamepadem určitě chybu neuděláš, ale jestli se nepletu, Dualshock na PC nepotřebuje žádný speciální BT doplněk, aby ti to šlo bez kabelu.
-
já mám xboxOne gamepad a je to paráda