Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • OPenetrator
    Kromě JRPG a VN uz na tom nic moc nevychazim.. Sem tam nejaka dobra Indie hra, ted třeba cekam az vyjde Darkest Dungeon a Salt & Sanctuary a jinak v hledáčku nic nemam.

    Vitu mam necelý rok a za tu dobu jsem si na to koupil něco pres třicet her a jeste aspoň u deseti cekam na slevu, takže u me zatím nedostatek her nehrozí.


    Co mi na ni fakt chybí jsou fps a tps, těch je fakt málo a pochybju, ze jeste nejaky vyjdou.

    Do skoly a do prace parádní věc, doma na tom moc nehraju :)
  • SalemCZ

    Gamepad na PC (WIN10)

    doporučily by jste mi nějaký Gamepad na PC, měl jsem Logitech f510, ale ten mi odešel a ten se už nevyrábí, model který je teď v prodeji je F310 a ten nemá nejspíš vibrace (za stejnou cenu za kterou jsem kupoval tu F510). Poradíte co si pořídit místo toho?
  • alladjex

    Team Molecule vydal HENkaku, který umožňuje spouštět na PSV a PSTV homebrew aplikace.

    Zrovna včera při hraní na PSP jsem přemýšlel jestli je PSV už odepsaná handheld konzole nebo ne a jestli už není jailbreak, který by umožnil hrát starší hry, použít emulátory atd. PSP jsem si koupil tuším předloni a hraju na ní momentálně asi nejvíc. Přijde mi škoda, že PSV zapadla. Nemyslím si, že bych byl nějak zatížený na grafiku, ale handheld konzole od Nintenda mi nějak nelákají. Koukal jsem jak na tom hrají synovec s neteří ... ale oproti sony je to takové... Navíc sem nenarazil na žádnou hru, kterou bych si na tom chtěl zahrát.

    Máte někdo PSV? Jak je na tom?
  • frag.ment

    Stojan na volant a pedály

    Přemýšlím o koupi volantu včetně pedálů (Thrustmaster T150 Ferrari) a bude potřeba dokoupit nějaký stojan (držák) na volant i pedály, protože budu hrát na PS4 a u TV nemám žádný stolek, kam by se dal volant upnout. Máte nějaký tip a zkušenost? Na netu jsem našel stojan pro Logitech, na který podle reakcí pasuje i ten T150 (cca za 2.000) a pak ještě jeden přímo na Thrustmastery za cca 3.000..
  • SalemCZ
    češi tam nejsou protože jich hodně stahuje z uloz.to a ne přes torrenty
  • To je výbornej výzkum. *1* Jakože Mexiko a Vietnam má stejnou míru pirátství jako Německo? A to posuzují podle toho kolik lidí stahuje warez? *1* A byli se soudruzi do těch zemí podívat? Ono to tam totiž funguje tak, že to jeden člověk stáhne a pak to na ulici prodává po tisících. Internet tam opravdu nemá každej. Takže vyvozovat závěry ze stahování je naprostej nesmysl.
  • a to nemame ani more
    ale piratstvo na riekach je u nas rozsirene
    min tyzden som siel po Vahu, a 3x ma prepadli
  • Blizzard hledá nového šéfa, který bude pracovat na pokračování herní série Diablo.

    Pevne doufam ze Diablo 4 bude 3rd person MP akcni RPG ve stylu Overwatch.
  • Uživatelé PS VR potřebují k hraní volný prostor o velikosti 3 na 1,9 metru.

    Opět mystifikující informace - jedná se o prostor pokrytý kamerou. Při hraní PS VR doporučuje SONY sedět na jednom místě.
  • MickeyMutant

    Pirátství v Evropě

    Asi vás překvapí, že Evropa prý má zdaleka nejvyšší míru pirátství z celého světa.

    Společnost MUSO, která sleduje a vyhodnocuje data o pirátském trhu a chlubí se vůbec největší databází z této oblasti, zveřejnila metadata z minulého roku a sestavila žebříček zemí podle poměrného množství přístupů k nelegálním streamovacím službám a torrentům. Čísla udávají poměr mezi všemi uživateli internetu v dané zemi a těmi, u kterých byl zaznamenán přístup k pirátským stránkám.

    Z padesáti vybraných států je prvních 11 z Evropy (Lotyšsko, Bulharsko, Litva atd.), evropskou dominanci narušuje až Austrálie a Izrael na 12. a 13. místě. V první třicítce je jen 6 mimoevropských zemí. Česká republika je v pelotonu 27., kus za Švýcarskem s dotírající Francií za zády. Německo i zde potvrzuje roli evropského mimoně 49. místem mezi Mexikem a Vietnamem.

    Čína, Japonsko a Jižní Korea byly před startem diskvalifikovány pro nedostatečná data.

    Až se zas bude někdo pohoršovat nad českou nebo postkomunistickou vychcaností, můžete ho odkázat na tvrdá data, která mluví trochu jinak.
  • naiva jsi leda tak ty *3*
  • MickeyMutant
    To těžko, ty naivo. Kód je samo sebou falešný, přece bych tam nepostnul pravý. Jen mě prostě zajímalo, jakou to má reálnou cenu. Nikdo se neobtěžoval ani s nějakou spekulací, tak to budu muset zkoušet inzerovat třeba od tisícovky a uvidím.
  • Dík za kód Mickey, už se mi to stahuje.
  • Vogon
    Určitě to někdo používá, jinak by to nenabízeli v tolika obchodech. Pokud jenom nevíš jak na to, tak si najdi návod jak tu gumu vyměnit. V krajním případě kup nové páčky, ale to nedoporučuji, protože k výměně páček musíš ovladač rozebrat, což je otravné a riskantní.
  • Kozy
    Já mám nějaký obyč z Playcentra a jsem spokojenej.

    http://i.imgur.com/qKoK8FA.jpg
  • iSpirit
    Jo, tak nějak jsem je taky našel, jen mě zajímalo spíše, jestli to někdo tady používá. Teď lituji, že jsem sem vůbec psal, protože tady fakt člověku ti lidi tak akorát hnou žlučí...
  • Vogon
    Nevím, jestli to je přesně to co chceš, ale tu máš něco z heureky.
    http://prislusenstvi-herni-konzole.heureka.cz/trust-gxt-262-thumb-grip-pack-ps4/
    http://prislusenstvi-herni-konzole.heureka.cz/orb-controller-thumb-grips-4-pack-ps4/
    http://prislusenstvi-herni-konzole.heureka.cz/speed-link-stix-ps4-controller-cap-set/

    Na googlu ještě vyjelo toto:
    http://www.playcentrum.cz/default.asp?SK1=PS4&SK2=HW&SK3=N%C3%A1hradn%C3%AD%20d%C3%ADly
    https://www.originalky.cz/nahradni-gumicka-na-analogove-packy-pro-dualshock-3-4-a-xbox-360-ps3-ps4-x360-cerna-p60628/
    https://www.konzole-store.cz/p/2654/ps4-kloboucky-ovladace-2ks
  • MickeyMutant
    Ne, prostě bych to rád střelil, ale nevím za kolik.
  • iSpirit

    nástavce?

    Máte nějaké tipy na nástavce pro páčky na DualShock 4. Včera mi sletěl tak blbě, že se začíná jedna páčka trochu drolit. ORB Controller vypadá fajn, máte nějaké jiné tipy? Když tak díky za případné tipy...
  • holec89

    wowko

    hoj davam tady kod na battlechestu wowka, dostal jsem to k filmu a do dneska sem pro to nevymyslel vyuziti. Kod plati do dneska :)
    VEN8C9-MVJD-PR9DED-ENRK-Z4CDHC
    uplatnit na warcraft.com/movie

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit