-
Průzkum jedné planety. Jsem zvědavý, co jiného než je vidět na videu ta hra nabídne, podle mě to je prostě modernější Spore.
EDIT: Spore bez asi 90% obsahu :D -
Průzkum prvních planet v No Man's Sky
Někdo získal hru brzo a nahrál videa, tady je mirror, který by měl být funkční.
https://drive.google.com/drive/u/1/folders/0B1ajZac8PlBkbkpOWnNGaHQtekk -
bohužel odškodné platí jen Američanům *7*
-
Tak se uklidníme ...
Tak ho už někdo propleskněte ... Otevřený lokace/arény :DDD ... Kdyby alespoň jako v Crysis .
Spoustu věcí , Ha ? ... Jinak souhlasím , Doom je Gothic/industriální rychlá akční bludišťovka , kde v singlu máte v rukou palebný arzenál jako za starých dobrých časů . Bohužel místy vás to pobíhání koridory a arénkami může začít solidně nudit ...... -
jako sry, ale Soma je vědecko-technologická hra s částečně filozofickým přesahem. Bavit se to o tom jako o horroru je vtip. Takže spíš horror nepoznáš ty *7*
-
JO! To je ono, díky moc!
-
Cold Fear?
-
Nene, to bude i starší právě taky, ale začínalo to tuším na palubě velké lodi v zimě, celý se to houpalo ve vlnách a potvory byly podobné těm z The Thing. Paměť to vylovila, tak to asi taky nebylo úplně marné, jen ten název :)
-
Cryostasis?
http://games.tiscali.cz/recenze/cryostasis-recenze-49593 -
Jaj vidíš, díky že jsi ho zmínil, ten Undying :) Se moc nezapomíná.
A Fatal Frame 2 zase zkusím já. A ještě jsem si vzpomněl na "The Thing"
http://games.tiscali.cz/recenze/the-thing-recenze-51181
Houby, to není ono, bylo to na lodi v zimě, jdu hledat dál :)
Nevzpomenu si, nenajdu, tak snad ještě Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth -
Silent Hill 2 určitě. Já tak nějak obecně strachem netrpím, mně shodil ze židle jen svého času facehugger v AVP. Obecně né že bych neměl cit pro atmosféru, představivost atp. ale můžu hrát cokoli o půlnoci a ještě si u toho odříkávat 12x12 (strašítko z dětsví), pořád bohužel pro mně vím, že mně ty pixely na monitoru nezabijou. Když koukám na letsplay nějaké hororovky a pak ji hraju, tak někam vejít nemám takový problém i když tam rachotí strašidlo.
Každopádně v Silent Hill 2, i trojka je fajn, se mi vybavuje hodně míst a momentů, kdy jsem se bál, ta nemocnice třeba to se nezapomíná :)
Momentálne Alien Isolation je taky pěkně nervydrásající občas (v dobrém slova smyslu), ale Soma si mě docela chytla, jednak mi to pěkně hrálo na city + to pustupné odhalení, kdy jsem si uvědomil že každý hráč to zjistí v různou dobu (a těm pomalejším to pak hra vysvětlí), paráda. No a monstra... systém malinko podobný Isolation, člověk hledá systém jak se vyhnout, obejít, schovat, ale tady jsem měl po dlouhé době zase fak takový ten lepkavý pocit, obvzláště když jsem celý gameplay neumřel a byl blíže dalšímu odhalení a ta potvora si pro mně šla a já měl o ten svůj virtuální život (zažranej) fakt strach, tím tuplem že ta hra má vychytanější mechaniku se na potvoru nekoukat, neohlížet se a utíkat doufajíc, že se schovám a ještě lépe ji nějak obejdu. (o*ebu/objedu/obejmu, stačí málo s písmenky a je to v pytli)
Somu doporučuju hrát a nejlépe o ni dopředu vůbec nic nevědět až tak možná na to výše zmíněné.
No a všechna doporučení okolo trefná. Je hororová hra a hororová hra s atmosférou. Pár jich je jen lekačkových, pár umí hrát na nervy, pár všechno kombinuje, svého času byl hodně fajn clive barker's undying *3* -
Doporučuji vyzkoušet již výše zmíněné klasiky(Já ti z nich nejvíc doporučuji Dead Space a Silent Hill 2 až 3). Pokud jsi je ovšem už hrál, tak tady máš některé méně známe:
Fatal Frame 2
Siren: Blood Curse
Clock Tower(SNES verze)
Clive Barker's Undying -
Jop, díky všem za ohlasy, asi to hodím na silent hill a pak RE serii =)
-
Nvidia dostala pokutu za lživou reklamu na GTX 970 4 GB a platí odškodné
http://www.zive.cz/bleskovky/pamatujete-na-35gb-pamet-u-gtx-970-nvidia-financne-odskodni-kazdeho-zakaznika/sc-4-a-183515/default.aspx -
DooM
Jedna z nejlepších FPS a zároveň jedna z nejlepších her vůbec. Pokud máte rádi otevřený lokace /arény/, rychlý tempo, nařachanou hudbu, gore, velký arzenál a spoustu věcí, co s tím velkým arzenálem rozmašírovat, tak je DooM přímo pro vás. Hra dělaná s citem. id Software odvedli opravdu skvělou práci, stejně tak jako Mick Gordon - boží OST. -
Nová Doom deskovka:)
https://www.fantasyflightgames.com/en/products/doom/products/doom-the-board-game/ -
silent hill trilogy, dead space trilogy, outlast, resident evil 2,3, zero remastered, remake remastered, revalations, fatal frame, the suffering 1,2, until dawn, evil within a treba f.e.a.r 1,2. *5*
-
Aha, takze ty akorat nevis co to vubec horror je.
-
Nic z toho není horror. Soma je dobrá hra, jen ta horrová složka je spíše komická a hráče jenom otravuje.
-
Ano, to je nejlepší horror s Fatal Frame, co kdy vznikl, ale předpokládám, že jsi to viděl tak max na youtube *15* *3*