-
Amnesia: Machine for Pigs, System Shock a momentálně mám rozehranou Soma. Bezkonkurenční, co se týče atmosféry. -
Silent Hill 2
-
Zdravím, mohli byste mi doporučit ty nejlepší hororové hry co znáte nebo jste přímo hráli? Děkuji =)
-
Trailer pobavil *1*
-
Možná kdyby to stálo 1 euro
-
MUST HAVE!
http://store.steampowered.com/app/357670/ -
Starcraft Universe RPG příští měsíc
Trailer
https://www.youtube.com/watch?v=HKnhnNIfDZA
Open Beta Gameplay Trailer
https://www.youtube.com/watch?v=L7pVSqfCFps -
Na ten jsem úplně zapomněl. V tom případě by sis měl užít i příběh i atmosféru.
-
tak to nebyl Batman od Rocksteady
-
Arkham City mě bavilo, nebavil mě ten Origins.
-
Krabicovka se dá sehnat za 600Kč. Jestli tě arkham city vůbec nebavilo, tak myslim že nemá moc cenu o tom uvažovat. Atmosféru to má temnější, příběh je asi stejně dobrý/pro tebe asi stejně špatný. Hratelnost je skoro stejná. Řídit batmobil je zábava jenom toho tankovýho režimu tam je trochu moc.
-
Arkham Knight
Viděl jsem na PSN Batmana za 700Kč. Jak je na tom ta hra? Je to lepší než ten poslední díl, ten mě vůbec nebavil a ani jsem ho nedohrál. Zajímá mě atmosféra, příběh apod. Vím, že je tam hodně auta, což vypadá extrémně nudně a jaké je to vedle toho ježdění? -
Rainbow Six Siege
Je do 1.8 zdarma. Doporučuji vyzkoušet. Jedna z her, co mě příjemně překvapila. -
na indie hry mám PC. Sony má spoustu svých her, který tam může dát, ale nedává... když to porovnám s Humble Monthly, který je sice dražší, ale zase nemají 20 milionů předplatitelů, tak Humble jasně vede. měsíčně jedna velká hra a několik menších a často novinek. i na Xboxu dali Sunset Overdrive, The Crew nebo třeba blbej Goat Simulator
-
For Honor - Knight Campaign
Na to ovládání jsem fakt zvědavý, ale vypadá to dobře.
https://www.youtube.com/watch?v=6WzhdaVj8N4 -
Rebel Galaxy je zajimava tak prvni dve hodiny a pritom ma mnohem vetsi potencial... :(
-
Tragický? Za tu cenu paráda.
Zrovna Rebel Galaxy a Tricky Towers vypadají zajímavě. -
Vždyť minulý měsíc tam bylo Furi. PS+ A Xbox Gold jsou právě dobré, že lide "zadarmo" představí obskurní hry, a pokud se lidem zalíbí, tak třeba budou vyhledávat podobné.
-
PS+ hry na srpen
Yakuza co byla před měsícem omylem je teď regulérně, jinak další měsíc o ničem. já nemám nic proti indie hrám, ale tu hodnotu v tom nevidím, hlavně ty hry na PS4 jsou asi poslední rok tragický
Rebel Galaxy (PS4)
Tricky Towers (PS4)
Ultratron (PS4, PS3, PS Vita)
Retro/Grade (PS3)
Yakuza 5 (PS3)
Patapon 3 (PSP; PS Vita compatible) -
Postup>
*Upgrade Ikona (smejd jeden, porad to nejen u sebe odstranovat)
Samotne vnucovani cehokoli nesnasim. Tady jela masaz opravdu extremne, zadarmo, klikni, upgraduj (to smrdi)
*Jednou se mi povedlo i pres zamer neinstalovat zacit stahovat update. Po zruseni to pri vsech dalsich updatech psalo porad ze se stahuje W10 update, nastesti ne muj stroj :)
*Zvedavost ohledne Forzy a systemu jako takoveho, zkusím, image W7 muzu nahodit zpet kdykoliv.
*Uz upgrade a vycisteni probehly az poderzele hladce, bylo treba odinstalovat/nainstalovat jen neco malo.
*Pro pocit jsem pak udelal cisty install a vse si zase vyladil podle preferenci, k obrazu mych oblibenych sedmicek :) (quicklaunch, startup menu atp.) http://i.imgur.com/fV7kvOt.jpg http://i.imgur.com/juimOSJ.jpg
Momentálně systém šlape svižně, ba i svižněji, stabilita/spolehlivost ještě tu a tam za sedmičkami pokulhává, ale jsou to spíše prkotinky při nestandartním používání. Tak jako tak se mi zdá celková správa a ovládání mnohem lepší nakonec (vše jde vždy navíc nějak upravit) a k těm sedmičkám se nyní vracet nemám důvod, spíše naopak.
Jedna neduha tu ale je a to je Doom (openGL) kdy v 7kách jsem si mohl dovolit high detaily, full AA a pořád to švihalo (min 40fps v extrémech, kdy se otočíte bez lagu v mžiku a obraz se s vyplým V-syncem nerozsype). V Desítkách si zatím nezahraju, s jakýmikoli detaily to v některých lokacích těch 40fps dává spíše jako max a padá to k citelnému zpomalení, odezva v riti. Na fórech jsem koukám nejsem sám a někdo má jen kvůli Doomovi dualboot :D Tak jen doufám že to opravěj, bo ani ten Vulkan nepomohl, tam se ale s podporou starsich karet (ne 1060/70/80) počítá až později. Každopádně chyba je jinde, Desítky mají s OpenGL evidentně problém, řeší to částečně "borderless" místo fullscreen ale vědět že na těch 7kách to běží naprosto svižně s vyššími detaily tomu nepřidává ani trochu :) Zaplat kremikovy buh ze vsechny DX hry jedou stejne, nebo i lepe, kdy naopak sedmicky byly citlivejsi na strop VRAM (2GB). Tady mám naopak pocit, že třeba v DCS si můžu dovolit malinko více a všechny závodní tituly (a že mám asi všechny) kde je odezva prioritní jedou jako z praku, takže spokojenost veliká.