-
Yakuza 0 vyjde v Evropě 24. ledna 2017
http://blog.us.playstation.com/2016/07/27/yakuza-0-launches-january-24-2017-exclusively-on-ps4/
Pokud jste si chtěli vyzkoušet potrhlou Japonskou soap operu, která neuvěřitelně přesně simuluje čtvrť Kabukicho(V tomto díle navíc v roce 1988) a která je v Japonsku tak populární, že v nejnovějším díle(Yakuza 6) bude Takeši Kitano(Takešiho hrad, Battle Royale), tak tato hra bude nejlepším místem, jelikož se odehrává před prvním dílem série.
Ptáte se, jak moc šílenou simulací je série Yakuza? Tyhle hry vychází v Japonsku prakticky každoročně, a hra se odehrává v ročním období ve kterém vyjde(I o vánocích). Díky každoročnímu vydávání dochází k vtipným detailům, kdy se čtvrť Kamorocho(Ve skutečnosti Kabukicho) dynamicky mění, takže stavb započaté v jednom díle, jsou v dalším díle dokončené. A jak je to reálné? V těchto hrách můžete hrát skutečné arkády, můžete si koupit skutečné pití a můžete se obšťastnit se skutečnými hosteskami. -
Už před rokem všech 5 PC/tabletů doma. V HW stats Steamu už mají většinu, tuším že už přešli i ti co před půl rokem nejvíc ječeli. *2*
-
Ja to jenom zapnul abych se pokochal a porad cekam na nejakou pokrocilejsi (mozna i dabovanou?) verzi. Drzim mu palce protoze ta hra je nadherna! Jedno z nejhezcich akcnich rpg co znam :D
-
Hned jak byla možnost s 8.1. Poslední sedmičky mi zůstali na notebooku a ten s nimi půjde i do křemíkového nebe nebo spíše to jde jako dar školní družině *1*
-
Ghost of a Tale
Tak jsem to včera na necelou hodinku pustil, hra běží nepadá a je hratelná, tvrdit že je bez bugů by bylo bláznovství, ale nic hrozného. Je to něco tak jiného a krásného že vřele doporučuji minimálně si to dát někam na seznam a rozhodně jednou pořídit protože toho myšáka si prostě zamilujete *14*
Věřím a doufám že bude mít úspěch a dotáhne to do konce a třeba s pokračováním mu už někdo pomůže a dočkáme se více dobrodružství malého hrdiny.
Trailer
https://www.youtube.com/watch?v=9rfuK3u7_oc -
Ja jsem pred rokem kupoval novy NTB a pri te prilezitosti jsem ho zrovna upgradoval na W10. Nestezuju si, jsem se systemem spokojen.
-
Já už přešel dávno a nechápu co proti tomu kdo má. Jediná změna oproti 7 je, že se počítač spustí v podstatě hned a že mám krásnou plochu bez ikon a plochu jsem si udělal z dlaždic ve startu.
-
Bylo to zadarmo tak jsem do toho sel!
-
Windows 10
Tak co zpátečníci kdo odolal vábení na přechod zdarma a zůstává na Win7/8/8.1 a kdo na poslední chvilku rychle přešel/přejde? -
We Happy Few
Hra s předběžným přístupem
http://store.steampowered.com/app/320240/ -
Díky za upozornění chlapi, zamíchaly se mi dvě bleskovky do jedné. Opraveno.
-
Sega to dělá už nějakou dobu, handheld i verzi k televizi
-
bude remaster prvních Darksiders, ale tenhle odkaz s tím nijak nesouvisí
-
O remasterované verze Darksiders Remastered se postará polské studio QLOC.
Pardon, ale to nemají být Darksiders, ale zombie hra Dead Rising, Darksiders II - Deathinitive Edition dávno vyšla, navíc odkaz z novinky mě posílá na článek o Dead Rising, takže tak. -
DLC k Alien Isolation
stojí za to? je lepší koupit season pass nebo jsou lepší ty co jsou samostatně? -
Oddworld: Munch's Oddysee - 2016 Update
PC port Oddworld: Munch's Oddysee, jenž vyšel před šesti lety dnes dostal nový update, který dle slov vývojářů přináší od základu předělaný port, kde jsou opraveny všechny bugy, nové textury ve vyšším rozlišení a podporuje 60 FPS + serepetičky jako Steam cards, pozadí atp.
Hra je momentálně k dispozici na Steamu za 1,24€ -
Tam vyšla libová Dark Souls: Prepare to Die Edition, škoda ten steelbook by tomu slušel.
https://assets.vg247.com/current//2012/06/8836DarkSouls_PC_Mockup_3D_Sources.jpg -
Minulý týden byla za 140, je vidět, že spořivý důchodce je jen nick
-
Šéf vývoje titulu No Man's Sky popřel, že by hra využívala "super-formuli".
Rád bych věděl, kdy tedy šéf vývoje Sean Murray mluví pravdu. Když se v květnovém rozhovoru rozplývá nad možnostmi, které jim ona superformule přinesla, nebo teď na Twitteru, když tvrdí, že No Man's Sky superformuli nevyužívá. Zřejmě tu rovnici nakonec použila jenom nějaká firma, která patří do holdingu. -
Já raděj Gibsonův černý led ;)