Přejít na výpis diskuzí
Bude dostatek konzolí na vydání Grand Theft Auto VI? Prodejci se začínají strachovat
26.6.2026 | Ondřej Partl
1 příspěvek
-
Takhle velká hra bude mít určitě své mouchy. Otázka tak zní: v jakém vyjde stavu? Pokud se bude muset čekat třeba několik měsíců, tak to nebude s těmi prodeji tak horké. A ten kdo má předobjednávku - tak kdo si počká, ten se dočká 🤭
Jenom mě to tak po různých zkušenostech samovolně napadlo. A to nejsem negativně založený člověk, tak to berte jenom jako druhou stranu mince.