Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bubici

    Takhle velká hra bude mít určitě své mouchy. Otázka tak zní: v jakém vyjde stavu? Pokud se bude muset čekat třeba několik měsíců, tak to nebude s těmi prodeji tak horké. A ten kdo má předobjednávku - tak kdo si počká, ten se dočká 🤭

    Jenom mě to tak po různých zkušenostech samovolně napadlo. A to nejsem negativně založený člověk, tak to berte jenom jako druhou stranu mince. 

    • Saramane

      Jojo, Rockstar je proslulé tím, že vydává rozbité hry, které musí patchovat půl roku dokud nejsou v hratelném stavu. Skvěle jsi to odpozoroval.

      • yeniczek

        Online GTA 5 vyšel v naprosto žalostnym stavu a to je něco, co (bohužel) zajíma na novém GTA nejvíce lidí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit