Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chápu strach z úniku disku před vydáním ale doufám že to nebude nový standard. Hry kupuji v diskové podobě protože je po dohrání můžu vrátit v obchodě a když to dohraji v rozumné době tak se mi velká část peněz vrátí zpět. V digitální formě se mi vyplácí kupovat hry pouze v brutální slevě, protože vím že mi už zůstanou napořád dokud se teda nerozhodnou vypnout servery a ukončit podporu pak mi zbyde v knihovně mrtvá hra (mrk,mrk Anthem, New World )


    • Hele, nemusíš nám všem říkat, jaký jsi dem***. Klidně si nechej i nějaká tajemství pro sebe 😉

      • je to můj názor,  nikomu ho necpu, tvoje urážka byla zbytečná a jen ukazuje že nerespektuješ názor někoho jiného. 

    • SlavicBes

      hra bude viazana na ucet, cize nikto by ti disky neodkupil

      • ještě jsem se nesetkal s hrou co by byla v CD formě a vázala se na účet, vím že jsou hry jako třeba Doom Dark Ages u kterého na disku bylo minimum dat a většina se stahovala z internetu, ale o tom o čem mluvíš ty  jsem neslyšel 

    • Znovu hrateľnosť vôbec neriešis? Ako preklenies obdobie herného sucha keď nič extra nevychádza?

      • herní sucho už ted moc nebývá a já osobně ho řeším POE2 😂

    • No a takové chování Rockstar právě nechce, ubírá jim to zisky.

  • bodmrazu

    Bonusy vypadaji fajn, tak teda asi predobjednavka deluxe edice za stovku a pak cekani ;-(

  • Tak ten chybějící disk je podle mě největší bomba. Jako čekal jsem cenovku 100 a třeba 120 dolarů za standardní a premium verzi ,.. takže mile překvapili.  Ale že nedostanu disk to mě fakt nenapadlo .... 

    • JohnHonza

      joo tak tys v roce 2026 kde je internet všude nečekal.... rly... víš že disk je větší náklad.. a zbytečnost kor když se ti licence gta dává na učet... takže to stejně neprodáš 

    • Spiker01

      To já čekal, byly spekulace, že fyzická verze vyjde později (což bych preferoval já) nebo vůbec. Kvůli spoilerům a krádežím v lisovnách po celém světě

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit