Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jevo83

    Tak po tych sialenych nakupoch od cias Mojangu az po Activison Blizzard je to logicke…. Naliali do vlastnictva IP nemale dolare, lenze bohuzial k tomu boli prilepeni aj nejaki ludia a studia a co s nimi….?😀

    Zvysovanie cien HW naviac ukazuje, ze ten gamepass business asi negeneruje az take peniaze aby vykryli stratu zvysenych  cien hw komponentov (k comu mimochodom MS velmi vyrazne prispieva ako jeden z najvacsich stavitelov data centier)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit