Přejít na výpis diskuzí
Microsoft zase zdražuje Xbox a zvěstuje velké propouštění ve svých studiích
27.6.2026 | Ondřej Partl
1 příspěvek
-
Tak po tych sialenych nakupoch od cias Mojangu az po Activison Blizzard je to logicke…. Naliali do vlastnictva IP nemale dolare, lenze bohuzial k tomu boli prilepeni aj nejaki ludia a studia a co s nimi….?😀
Zvysovanie cien HW naviac ukazuje, ze ten gamepass business asi negeneruje az take peniaze aby vykryli stratu zvysenych cien hw komponentov (k comu mimochodom MS velmi vyrazne prispieva ako jeden z najvacsich stavitelov data centier)