Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • faitheater

    Já za sebe řeknu "Doufám, že CP tu pověst poškodil!" Už jen kvůli tomu, aby se v budoucnu podobné o***y neopakovaly. 

    Hru jsem si nakonec užil (s patchem 2.0 a výš, tak jak to mělo být podle mne vydané v prvé řadě), ale ta pachuť už ve mně zůstane napořád. 

    A s W4 rozhodně počkám několik měsíců, než se rozhodnu, jestli jej koupit nebo ne. 

  • W4 je ztracené už nyní. A ano, žádná oprava nenapraví první dojem. No Mans Sky by mohl vyprávět. Fanoušci to ocení, mainstream ale řekne bleh a už se ke hře nikdy nevrátí a i když jo, už je po letech ve slevě 90% 

    • Jevo83

      Negativny vplyv CP na W4 je podla mna takmer nula…. 

      CP je v konecnom dosledku super hra so super svetom a atmosferou, CD Projekt Red pomerne otvorene komunikoval ze sa poucili a ja im verim.

      Okrem toho ich podpora vlastnych hier po vydani urcite patri k tym top na trhu

      Predobjednavky nerobim skoro nikdy, ale neviem si predstavit vesmir v ktorom by som si nekupil W4 cca pol roka po vydani

  • victor

    Za mne může CD projekt zapomenout na předobjednávky.  

    Day One Cyberpunku jsem si užil na Xboxu s. X a bylo to jako by někdo vytáhl kuře ze skořápky v embrionálním stádiu  - stav neslučitelný se životem , byť  tím virtuálním .

    Mrtvé město ,kde nefungovala správně snad ani jedna cutscéna  ,kamera která nadobro opustila pozici hrdiny a zasekla se v nesmyslných úhlech mimo dějiště hry, rozbité sejvy a fakt , že hráči na PlayStation dostali kód ,který vůbec nepočítal s hardwarem na který byla hra původně oznámena  . CD projekt se ztratil na PC s výkonem řádově vyšším než kdy měla PS4  a až do vydání hry je snad nenapadlo prezentovat stav verze vedení , nebo nedej bože vedení bylo v obraze ale kvůli financím trvalo na vydání i v tak nekompletním stavu .

    Mlčení o reálném technickém stavu hry a pomalé mlžení  o výkonu , kdy hardware hráčů je prý nedostatečný ....to si mohli odbýt před Day One edicí Cyberpunku a kdykoli mohli vydání pozdržet .Nestalo se , Škoda .Hanba jim ! 

  • Stephano

    Mě šel Cyberpunk bez jediné chybičky, ještě na starším PC. Updaty byly super. Hru jsem si užil, jak tehdy tak teď. Ano, na hratelnosti bych možná pár věcí změnil., ale bavil jsem se. A jsem vděčný, že taková hra na trhu je. Předobjednávky jsou zbytečnost. Slevy jsou skoro pořád. A bylo mnohem více her, které byly rozbitější. Nejsem úplny fanda CD Projektu, ale je to jedno z nejlepších studií, které teď existuje. I Zaklínač 1 byl dost svéhlavý (loadingy, nevyvážená obtížnost) a přesto na to září 2007  nemohu zapomenout. A nostalgie v tom fakt není. Ta hra strčí do kapsy i novější hry, které se pokusily o totéž (Inquisitor od Piekary)

  • honcka

    To by se bethesda rovnou mohla zahrabat a ten spolek rozpustit

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit