Přejít na výpis diskuzí

Igor Chmela

OSOBNOST 6.8.2007 
55 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hurvinkovamorticie9

    Ostravák Ostravský boži film


  • Vše nejlepší,Igi :-*
  • jj, je to super kluk. *4*
  • Promiňte sice pozďě ale vše nej k narozkám.jste strašne srandovní a dobrý herec.V PŘÍPADECH 1. ODDĚLENÍ jste strašně super i když tam hrajete pedanta kterej dbá na pravidla.máte u mě obdiv
  • všechno nejlepší k narozeninám *4* *14*
  • všechno nejlepší *3* *4* *14*
  • *14* hrozně mocinky tě zbožňuju seš můj vzor *14*
    • je skvělý :-)
  • Za A/Ano,hrál také vobchoďáku.
    Za B/Je hrozně trapnej(a v Partičce není vůbec vtipnej).
    Za C/Vše nej k dnešním 43.nrozeninám.
    Za D/Nepište sem věci,které nejsou pravdivé.
    • Prosimtě, kdo je tady trapnej?? :DD můžu se jen smát, když si to čtu. Právě Igor vždy všechno ''zabije''. Vše pěkně vtipně zakončí.. ještě sem od něj neslyšela nic trapnýho ani nudnýho! a co mi je let. ;)
    • Jennie
      není trapnej !! je úžasnej, patří tam stejně jako Geňa, Míša a Ondra
  • Juuu...I Love you... *2*
  • oelli
    Všechno nejlepší k narozeninám Igore!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit