Přejít na výpis diskuzí

Igor Chmela

OSOBNOST 6.8.2007 
55 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ...

    V Karamazovech hraje úžasně, ona i samotná postava v knize je hodně zajímavá. Pravidla lži - k tomu nemám co dodat. Jak tam v pololehu ''čučí do blba''. A v divadle jsem ho viděla ve hře Oblomov. To je taky bez diskuze. Bohužel je vždy zastíněn Ivanem Trojenam. Ale děkuji, Igore!
  • Na zábradlí

    Igor Chmela hraje v Divadle Na zábradlí úplně skvěle.Chodím tam často a určitě to všem doporučuju,že to krásný zážitek.Je sexy a výborný herec.Dokáže zahrát jak ředitele v Ordinaci,tak feťáka v Pravidlech lži.Je skvělý!!! *14*
  • Vše nejlepší :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit